reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

maks-olo na pewno są dopuszczone, ale jak znajdziesz link to zobacz na date :p wiem to z dobrego zrodła, w necie kiedys tez znalałam :) wieczorem jak bede miec chwile to poszukam...

rusałka ja tylkozima zapadam w zimowy sen :p wiosna i lato to moje pory roku, wtedy juz w domu mnie nie ma :-D tylko nocujemy :p

future najlepszego dla Hesi :) niech sie zdrowo chowa i bedzie wiecznie uśmiechnięta :tak:
 
reklama
Hesiu! "Tak wiele chce Ci zyczyc. Ale przede wszystkim zycze Ci, abys wszystkie dary, z ktorymi przyszlas na swiat, dobrze wykorzystala, tworzac piekne i madre rzeczy." /Pam Brown/
 
hej

Future WSZYStKIEGO CO NAJLEPSZE DLA HESI!!!! :-)
na-tuska to tak jak i ja, wiosna i lato to takie pory roku ze siedzimy na dworze praktycznie caly czas jedynie na obiad, drzemke mikusia i na podwieczorek do domu schodzimy ;) chyba ze za gorąco to siedzimy w domku i wychodzimy jak jest juz chlodniej :tak: juz sie doczekac nie moge :-)


Miki konczy jesc obiad i lecimy znow na dwór, jest super :-)
WIdziałam dzis rano sznur gęsi, no normalnie cudnie:)
 
Liza moi drzemke, obiad itd maja na dziłce :p tam gotuję, nawet w zeszłym roku wstawiałam pranie w domu, w worki i zabierałam do suszenia na działkę :sorry: pod rzewkami są rozstawione łózeczka i spia :tak: postanowione juz ze jutro ruszamy rano na działke :rofl2::tak::rofl2: nie wiem tylko jak obiad podgrzeje bo poki co nie mam tam jeszcze kuchenki podłaczonej,nie ma wody i pradu :p ale sru na obozach harcerskich w warunkach polowych szło wszytsko zoorganizawac to i z takim pikusiem sobie poradze :tak: najwyzej podskocze do rodziców podgrzac :p mam całe 500 metrów :-D


dzisiaj bylismy znowu karmic wiewiórki :tak: juz sie cwaniary tak nauczyły ze podchodzą prawie do nóg zeby orzecha wysępic :-D Emila jest nimy zachwycona a Filip je goni bo podoba mu sie ze po drzewach skaczą :-D dzisiaj u nas bez słonka (z przebłyskami) a jutro ma byc 16 stopni (jaku rusałki) aaaaa WIOSNA !!! :rofl2::-D:rofl2:

sorry ale chyba sie budze z zimowego snu i mnie optymizm maksymalny dopadł :-D
amoze rowerkiem pojedziemy jutro?? :-p
 
Ostatnia edycja:
Obiad zjedzony, babeczki zrobione i spróbowane, pranie się suszy, wiec chyba wybywamy na słońce, bo troszkę nam świeci :)

maks-olo na pewno są dopuszczone, ale jak znajdziesz link to zobacz na date :p wiem to z dobrego zrodła, w necie kiedys tez znalałam :) wieczorem jak bede miec chwile to poszukam...
No ja właśnie znalazłam z teraźniejszą datą, bo Mąż mi nagadał, ze one nie są dopuszczone do ruchu i chciałam zobaczyć czy ma rację ;) też w chwili wolnej poszperam ;p
 
Hej laski.My juz spacer zaliczyliśmy.Teraz dzieciaki śpią a ja czekam na pana pralkowego.Ma byc miedzy 15 a 18.Mam nadzieje,ze bedzie ok17,bo jak przybedzie zaraz to chłopaków pobudzi:angry:
M na wyjeździe,wraca w nocy,wiec dzisiaj walcze sama z czortami.
Future-Zdrówka dla Helenki i wszystkiego co najlepsze!!!!Opisz nam swój dzien.
maks_olo-normalnie biega z wózkiem Rafalski.Ma pompowane koła,wiec jedzie bardzo ładnie.tez sie chyba skuszę na te sznurówy choc moj Kuba chyba jeszcze troche na nie za mało kumaty.zobaczymy:)
na-tuska-ale mi narobiłaś tymi fotkami ochoty na spacer po lesie.Dzis juz odpuszcze ale jutro chłopaków tez zabieram na sesję!To będzie Cie pewnie coraz mniej na bb przez tą działkę?;-)
rusałka-BRAWO dla Kamilki za odwagę!ja poczatkowo protestowałam przeciwko tym jego porannym spacerom.Wydawało mi się ,ze to troche za wczesnie.Ale jak zobaczyłam,ze chłopaki zadowoleni to dałam sobie spokój.Mam przynajmniej rano chwile spokoju:)
Co do pogody to u nas dzisiaj troche chłodnawO I słońca nie ma,ale w weekend MA BYĆ U NAS 19STOPNI!!!!!!Trzeba obmyslić jakis plan,zeby fajnie pozytkować te dni!
Uciekam zrobic sobie kawkę.Buziaki!!!
ps: a gdzie sie podziewa Julisia???

A na koniec pochwalę Wam się moimi przystojniakami:)
 

Załączniki

  • DSCF1629 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSCF1629 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    21 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF1628 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSCF1628 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF1621 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSCF1621 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF1610 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSCF1610 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    18 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
magda ale jaki dzien, dzień produ, czy dzisiaj?

imprezke robimy w sobote, ale już chyba o tym wspominalam. ale co to za imprezka, tylko dziwadkowie, chrzestni i my ;) no i Panna Helena najważniejsza.

wlasnie wrociłyśmy z 2 godzinnego spacerku. ale się zmachalam. jeszcze kundel na smyczy, i ledwo żyję.
 
Byliśmy na placu zabaw, ale kurde zimno! Niby słońce, ale dupsko zmarzło :/

maks_olo-normalnie biega z wózkiem Rafalski.Ma pompowane koła,wiec jedzie bardzo ładnie.tez sie chyba skuszę na te sznurówy choc moj Kuba chyba jeszcze troche na nie za mało kumaty.zobaczymy:)

ja poczatkowo protestowałam przeciwko tym jego porannym spacerom.Wydawało mi się ,ze to troche za wczesnie.Ale jak zobaczyłam,ze chłopaki zadowoleni to dałam sobie spokój.Mam przynajmniej rano chwile spokoju:)

A na koniec pochwalę Wam się moimi przystojniakami:)

Normalnie chciałabym go zobaczyć jak biega z tym wózkiem ;)

Co do sznurówek - Maksio pięknie "szyje" :) Oluś trochę mniej, ale też się bawi - szczególnie szablonami.

Ja bym była "przeciwna" takim wczesnym spacerom, bo strasznie zimno, ale ja i Maksio to straszne zmarźlaki :p ale podsumowując - to się chłopu chwali ;)

Masz się czym chwalić ;) Ci powiem, ze ja przy moich dzieciach nie mogę mieć tak kabli i sprzętów na wierzchu.... także nie takie straszne te Twoje czorty :p
 
ma-olo póki co nic mądrzejszego nie znalazłam :p
Prezydent podpisał ustawę: będą śluzy dla rowerów i pierwszeństwo na ścieżkach rowerowych - Prawo i wymiar sprawiedliwości - Gazeta Prawna - Partner pracodawcy, narzędzie specjalisty
znalazłaś cos?

magda podziwiam Twojego :szok: moj jeszcze nigdy nie był sam na spcerze z dzieciakami :eek::sorry:chłopaki boskie :) u nas tez kable schowane :sorry: Emila jest wszystko żerna wiec nic nie moge miec na wierzchu :sorry: na działce mam prąd wiec moge sobie laptopa zabrac a net mam mobilny :-p chyba ze do tego czasu naucze sie obslugiwac nowy tel i pojmę wielką tajemnice intenetu w telefonie :-p:zawstydzona/y:
 
reklama
na-tuska,maks_olo-Kable chwilowo były na wierzczu,bo R coś z nimi majstrował.Normalnie są schowane.Prawda jest taka,ze Kuby nigdy kable nie interesowały ale za to dla Wiktora wyglądają bardzo smakowicie;)
Future-chodziło mi o wasz plan normalnego dnia.

Dziewczyny pogoda u nas boska!!!!Słońce włazi każdym oknem;)Jak dziedzic junior łaskawie wstanie uciekamy na spacer.Miłego dnia mamuski!
 
Do góry