reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

hej!
Na-tuska jak tam z autem?
Vikamcia udało Ci się przekonać męża do nowej metody kładzenia spać Victori?
Magda tulę :* z tego co pamiętam to twoje chłopaki wcześnie wstają i coraz bardziej mocno tego współczuje, moje (czyt Eliza bo ona zawsze pierwsza wstaje a zaraz po mniej Mili) do tej pory wstawały tak o 7.30 i jak dla śpiocha takiego jak ja to i tak było wcześnie ale dało się żyć, a od ponad tygodnia wstaje przed 6 i umieram.... a i współczuję chorego faceta w domu - koszmar, nie cierpię!
Nickie mam nadzieje że nie rozchorujecie się dalej.

imprezka się udała, tzn goście zadowoleni, my zadowoleni i Mili też zadowolona ;) a tu trochę smakołyków na dzisiejszy poranek i mała solenizantka vel. kotek
DSC03437.jpgDSC03433.jpgDSC03468.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny,witam sie po-weekendowo :-)

Zdrówka dla chorowitków!!! :*

U
nas oki, weekend szybko zlecial... no i ogolnie luty leci jak... :szok:

maks_olo włąnsie co tam u was?
Bufka jak sobie radzisz?

Milego dnia!
 
julisia przekonać mi się udało do wprowadzenia nowej metody , ale i tak ją odłożyliśmy na za tydzień :sorry:
mamy przeprowadzkę , no i teraz mamy dużo malowania zanim się wprowadzimy do nowej chatki , więc nie ma nawet siły wieczorem żeby działać
mamy tylko chęć się położyć i jak najszybciej zasnąć:-( ehhh jak skończymy to napewno od razu bedziemy usypiać ją wg tej metody :tak:
 
Hej dziewczyny.U nas chorowania ciąg dalszy.Ok 12 ma przyjechac lekarz,bo z Wikusiem coraz gorzej:/Tra to już ponad tydzień a poprawy nie widac:angry::no:
 
magda zdrówka Wam życzę. Daj znać, co powiedział lekarz.
Ja dziś Kacpra też zostawiłam w domu, bo jakiś taki niewyraźny, ale widzę, że jest ok, więc jutro do przedszkola. Dziś rano był płacz, że nie idzie do przedszkola.

Julisiu najważniejsze, że Mili zadowolona. A jaki artystyczny tort!!!

Ja właśnie wróciłam z pracy, uśpiłam Aśkę, poprzytulaliśmy się z Kacprem, zjadłam obiad no i jestem.
Wyrodna matka jestem, bo jak pomyślałam w pracy, że mam wrócić do domu do tych trzech zagilanych nosów, to aż mi się chciało w pracy zostać. Chyba jakieś przesilenie mnie dopadło, bo nic mi się nie chce.

Miłego popołudnia kochane...
 
Był lekarz.Osłuchowo niby jest lepiej.Kazał wszystko odstawic i wprowadzić syrop wykrztusny +nadal inhalacje.Zobaczymy:/Najgorszy jest ten kaszel-prawie sie dusi bidulek:-(
Julisia-po fotkach widać,ze imprezka udana.Najważniejsze,ze Mili usmiechnięta:)Tort cudny!!!
ViKamcia-jezeli chodzi o usypianie to u nas obaj zasypiają sami.Kuba wczesniej odlatywał przy mleku po kąpieli a teraz je mleko,wylazi z łózeczka i jak się zmeczy to albo sam idzie do lozeczka albo go odprowadzamy.Czasem oczywiscie kilka razy:/Jak byl mniejszy to niestety usypial tylko lulany,na szczescie oduczyłam go tego.Wiktor od poczatku zasypia sam w lozeczku.Po kąpieli pije mleko,odkladam go do lozeczka,włączam pozytywkę i wychodze.Kilka razy jeszcze muszę wrócic,zeby wsadzic mu smoczka i po jakims czasie usypia.
Nickie-nie dziwię Ci się,ze nachodzą Cię takie mysli;-)Fajnie,ze Kacper tak jest związany z przedszkolem.Pamiętam jego poczatki:tak:Co do ksiazek to ja własnie pochlaniam "Wolalbym zyć"-T.Cohen.Przeszukałam pół internetu za tą ksiązką i w koncu dostalam!Przyszła dzis i juz polowa za mna (czytalam jak chlopcy spali -kosztem sprzatania;-)).Zapowiada się super.Zresztą po przeczytaniu kilku recenzji bardzo chciałam ją zdobyć.Co do Larssona to zabieralam się kilka razy do filmu "Dziewczyna z tatuazem" i za kazdym razem zasypialam na poczatku.Jakis nudny sie wydaje.Czy moze sie rozkreca pozniej???Ogladała któraS?
Na połce nastepna w kolejce czeka "Tarantula" na podst.której nakręcono film "Skóra w której zyję'.Tez się fajnie zapowiada.

Uciekam dziewuszki dać Kubie jogurt.Buziaki!!!
 
magda oby obyło się bez antybiotytu.
Co do książek, to rzadko mam tak, żeby film podobał mi się bardziej niż książka. Dziewczyny z tatuażem nie oglądałam.
Pamiętam Jesienną miłość, na podstawie której nakręcili film Szkoła uczuć - i to był jeden z nielicznych wyjątków, kiedy film podobał mi się bardziej. Pierwsza część Millennium zachęcająca - przeczytałam dopiero 120 stron, bo nie mam czasu tak przysiąść porządnie, ale chce mi się czytać dalej, więc super.
Powiedz o czym jest ta Tarantula?
 

Nickie
ty wyrodna? no większej bzdury dawno nie słyszałam ;-) dobrze że Kacper zdrowy.
Magda
mam nadzieję że szybko przejdzie - zdrówka.
ja teraz w wolnym czasie wyszywam, mam dwa obrazki do zrobienia w jednym to już niewiele zostało, ale drugi to dopiero w połowie drogi. ale zaczęłam czytać "Grę anioła" Zafona ale jakoś jeszcze się nie wciągnęłam i czeka, na swój czas. serię Milenium wszyscy zachwalają ale jakoś nie mogę się zdecydować :?

moje zaliczyły dodatkową drzemkę (tzn. Eliza bo Milena to już mi nie sypiała w dzień ale dzisiaj zasnęła w trakcie układania puzzli :)) więc z położeniem o normalnej porze będzie ciężko. teraz oglądają baję i idziemy chociaż próbować zasnąć.
 
reklama
Nickie-tez mam nadzieję,ze sie obedzie bez antybiotyku,ale z drugiej strony jak patrzę jak ten kaszel go męczy a te syropy w ogole (jak na razie) nie pomagają to moze jednak lepiej jakby dostal ten antybiotyk?
Tu masz linka to tek ksiazki: Skóra, w której żyję - Książka - MiastoKultury.pl - Trójmiasto Miasto Kultury.
Przeczytalam dopiero ze 2 rozdzialy i na razie odłożylam (bo zaczelam czytac inną),ale na pewno niedługo do niej wróce.To ta od filmu Almodovara,za którym specjalnie nie przepadam,ale jak przeczytam ksiażkę to skusze się nafilm,zeby porownać.

Julisia-a wstaw jakieś fotki tych Twoich wyszywanek!Jestem bardzo ciekawa.Co do drzemek to u nas sie wszystko poprzestawialo.Kuba wczoraj zasnąl po 22(ja padłam przed nim)!!!Dzisiaj jeszcze biega,wiec pewnie bedzie to samo.
Juz pytalam,ale chyba nie widzialas,więc zapytam jeszcze raz;)Krecisz juz kołem????
 
Do góry