reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Liza, no wlasnie jeszcze bym chciala troche ponosic brzusio.. niedawno dopiero przeszlam na macierzynski i nie mialam za bardzo czasu sie przygotowac. hihi, dopiero pokoj przemeblowuje. Zreszta sama wiesz, jak to jest z dwoma maluchami przy boku :-D
nie pisalam ostatnio, bo ja sie bardziej udzielam na forum "Mamy z Holandii", bo w Holandii mieszkam.
powiedz mi, jak sobie radzisz z trojeczka?
No tak,to nas nie zaniedbuj ;P:) pisz i tutaj :-)
Oj wiem jak to bylo w ciazy z mikim i za starszakami:D
A jak daje rade... no jakos musze... Hania do zerówki chodzi,to jej nie ma tak do 13:30 od 8, Danielek z Miki w domku, od wrzesnia Daniel do przedszkola idzie :)
Teraz Miki spi, a ja odpoczywam, ide do pieca, i obiad naszykowac :-) i tak leca dnie jakos... ;) miedzy naszymi córami jest równo 3 mies bo moja jest tez z 27 tyle ze października:-D a;erocznikowo to rok róźnicy :-p ;-) rocznik Danielka 2007 ;-)


Julisia oj niunia jutro chyba ma urodzinki!?!? :-D juz dwa latka:-) fajnie ze sobie odpoczywasz;-) nalezy sie :-)
 
reklama
ViKamcia... moja jakieś 15 kg i 95 cm ;-) i stopa ... 26/27 w zależności od firmy :szok:
mała bardziej wymiarowa, bo ok 9 kg - na długość daaawno nie mierzona ...

my też chcieliśmy drugie jak najszybciej, ale musiałam starszą odstawić od cyca, żeby się wreszcie @ doczekać ;-)

to 4 cm mniejsza od mojej :) hehe
a mała .. miesiac temu ważyła 11,5 kg... teraz nie wiem ile waży ... ale niedługo będzie miała bilans na 9 msc na dniach , więc bedę wiedziała ile waży :-)
 
Hej dziewczyny.Od nas właśnie wyszedł lekarz.Obaj mają zapalenie oskrzeli:(Ku...wa zawsze coś!:wściekła/y::no:Cała noc nieprzespana,bo obaj się męczyli.Kubę pół nocy musiał R lulać.Przepraszam,ze nie poodpisuję,ale brak mi weny i siły na cokolwiek:no:
Witam
nowe dziewczyny i pozdrawiam Was wszystkie.Miłego dnia!
 
Kamcia skubana :szok: u mnie Miki jak mial 1,5 roku wazyl 11,5kg.... :-D teraz miesiac temu mial 12,7kg :-)
No a starszki teraz to: Hania ma 21kg, a Daniel 17kg:)

magda zdrówka dla Was!!!!!:********
 
Ja juz mam dosc zimy, nie wiem jak wy dziewczyny ale siedzenie w domu mi nie sluzy!!niech te mrozy zelzeja bo kupilam podwojny wozek i co lezy ani razu nie uzywany:(my od paru dni walczymy z kolka macie jakies sprawdzone sposoby??szkoda mi malutkiego dostaje kropelki daje czopek ale dalej sie meczy!!mam jeszcze jedno pytanie odnosnie chust do noszenia uzywalyscie??pytam bo remont naszego m sie konczy i trzeba bedzie wziac sie za sprzatanie szukam dobrego sposobu na najmlodszego:))
Pozdrawiam cieplutko pa
 
magda - wspolczuję zyczę zdrówka. to chyba najgorsze co moze byc jak dwojka chora.

sencilla- no podziwiam Cię naprawdę. Trzecia gwiazda się niebawem pojawi, a ja się boję, czy z dwojką dam sobie radę.

vikamcia - moja stokrotka ma 11 miesiecy za tydzien, i ma 11,5kg i 80cm.


a ja zalapalam cos, gardlo, kaszel, katar jeszcze do tego dychac nie moge, bo mam astme, i się męcze ze sterydami, ale nic nie mogę brac na przeziebienie. masakra. trzyma mniejuz kilka dni. najchętniej nie wstawałabym spod koca, no ale tak się nie da.

co do zimy, to ma trochę zelżeć już...wiec.... byle do wiosny ;)
 
hehe licze na to, jak sie drugie urodzi to tez bede sama. szok normalnie. ale już się pięknie przyzwyczajam do tej mysli i tak się zastanawiam i układam sobie w głowie jak to będzie...
 
reklama
Witam również wszystkie mamy. Mnie również spotkał ten zaszczyt i dziś dowiedziałam się o ciąży termin mam na październik. Muszę sobie to wszystko w głowie poukładać... ale pierwsza reakcja była pozytywna. Teraz jednak strach się przypałętał. :)

Anka_24 ja moją Anielkę w piątej dobie wsadziłam w chustę i poszłyśmy na spacer z mężem... oczywiście w specjalnym wiązaniu - kieszonka :) Mój przyjaciel ortopeda bardzo pozytywnie się o nich wypowiadał.
 
Do góry