reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Anka_24 ja używałam chusty i bardzo sobie chwaliłam. Zakupiłam dopiero jak Nati miała od 2 miesiące ale przydała się i w domu-mała w chustę a ja odkurzanie przy czym ona zazwyczaj zasypiała mi w tej chuście ;-) no i na spacerach też się super sprawdzała.
 
reklama
Magda trzymaj się dzielnie i duuuużo zdrówka dla chłopaków!!!

Anka_24 ja sporo używałam/używam chustę i bardzo polecam! a co do kolek to niestety z doświadczenia wiem ze niewiele pomaga i trzeba to przetrwać :( dużo siły życzę

FutureMummy również zdróweczka zyczę!

the_white_one witam, gratuluję i zapraszam to pisania ;)

mąż wrócił i zabrał nas do domu :-) wszędzie dobrze ale u siebie najlepiej.
 
Czy któraś z was karmiła piersią będąc w ciąży? Ja nie wiem jak to rozwiązać i czy nie zaszkodzę bąbelkowi... a jednocześnie nie chcę małej mleczka odbierać. Chyba muszę się dzisiaj lekarza spytać.

W ogóle to nie bardzo wiem nawet w którym tygodniu jestem, bo nie miałam okresu po porodzie jeszcze. Pierwsza owulacja i od razu bingo :) Mieliśmy jakieś 5% szans na dzidzi i nie wierzyłam, że będziemy mieć takiego farta :) Ale wg moich obserwacji to jest chyba koniec 5 tc dopiero. Nie mogę się doczekać usg żeby to potwierdzić.

Nie wyobrażam sobie października... to będzie jakaś masakra ;) W sumie ja z bratem jesteśmy rok po roku z lipca obydwoje więc moja mama ma wprawę w takich sytuacjach i mi może coś podpowie... Cieszę się że wam się udaje radzić sobie, jest to dla mnie optymistyczne. Pozdrawiam.
 
Julisia czy Twoja coreczka ma dzis urodziny?
The white one,gratuluje!bedziesz miala roznice wieku Tak jak ja mniej wiecej.ja karmilam w ciazy do ok 6 mies ciazy,pozniej przestalam.
 
Heloł :-)

U nas niby miało być cieplej, a jest -16 :baffled: a już liczyłam na spacerek ...

Julisiu, wszystkiego najlepszego dla Mili !!!
Anka, ja kupiłam chustę, jak starsza miała 3 m-ce i żałowałam, że tak późno !!! małą wsadziłam, jak miała niecałe 2 tyg, zaliczyła w niej niejeden spacer i kilka górskich wypadów :-) super wynalazek !!! i dobre uzupełnienie podwójnego wózka :tak:
the_white_one, gratulacje !!! fajnie, że mama ma podobne doświadczenia- na pewno będzie pomocna :tak: Z karmieniem nie pomogę, bo ja musiałam odstawić, żeby zajść w ciążę ;-) teraz jeszcze karmię i @ ani widu ani słychu ...
Magda, zdrówka dla chłopaczków !!! i sił dla Ciebie ...
Sencilla, Liza ... coraz bardziej podobają mi się Wasze 'trzecie' suwaczki :szok::szok::szok:
 
Liza - ale super foto wstawiłąś w sygnaturkę :-)
fajne brzdące :-)

magda - zdrówka dla chłopaków! rozumiem jak się czujesz. ja wczoraj nie spałam i też miałam dzień do d....

ViKamcia - to nieźle Emma waży :szok: moi też byli duzi, ale w wieku 6 miesięcy wazyli coś ok 9kg, a potem przystopowali.
teraz Bartek waży ok. 11kg juz od jakichś 2 miesięcy.

Klocia, the-white-one - witamy!

Julisia - to prawda, w domu najlepiej ;-) ja też jestem domatorką ;-)

the-white-one
- dasz sobie radę :-) na pewno! a z karmieniem to zapytaj ginekologa, bo czasami nie ma żadnych przeciwskazań i niektórzy karmią w ciąży prawie do końca, a czasami są przeciwskazania, bo karienie może wywołać skurcze.

JoL - :rofl2::rofl2: chciałabyś sobie wstawić jakiś trzeci :-D:-D:rofl2: rozpędzasz się ;-)


Anka_24 - ja miałam nosidło ergonomiszne i też często korzystałam jeszcze korzystam :-) do husty jakoś nie miałam zacięcia, zeby wiązać...

Julisia sto lat dla MILI!!! :-)
 
Heja

Witam nowe mamusie!!! :-)

the_white_one ja piersia karmilam do przelomu 5-6mies ciazy z Danielem :tak: wiec narazie spokojnie mozesz karmic :-)
Jol a czemu coraz bardziej sie podobaja nasze trzecie suwaczki? chodzi ci o wiek starszych pociech? czy zaczynasz myslec o trzecim brzdacu :-D
Julisia sto lat dla Mili!!!!!!!!!!!!


za
raz lecimy na spacer,wreszcie;-)
Milego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie nowe mamunie ;)
ja tez mam termin na pazdziernik z moich obliczeń, ale jeszcze karty nie zakladalismy, wiec dowiem się dokladnie za 2 tygodnie.
smaram dalej.


julisia - mila to piękny skrót, bardzo mi się podoba. i sto lat zyczę maluniej.

my mowimy na naszą Hesia, lubię skróty.


dziś mała dokazuje, dostałam w papę przed chwilą eh....kochane dzieci ;):-)
 
Czy któraś z was karmiła piersią będąc w ciąży? Ja nie wiem jak to rozwiązać i czy nie zaszkodzę bąbelkowi... a jednocześnie nie chcę małej mleczka odbierać. Chyba muszę się dzisiaj lekarza spytać.
m.
jeżeli nie ma żadnych przeciwskazań (np. plamień bo to ponoć częste przy karmieniu piersią w czasie ciąży) to jak najbardziej możesz karmić, najlepiej zapytaj się ginka na najbliższej wizycie. ja karmiłam Mili przez 4 miesiace ciąży i pokarm sam mi zanikł (ale ja miałam cały czas problemy z pokarmem a ciąża nasiliła to).

U nas niby miało być cieplej, a jest -16 :baffled: a już liczyłam na spacerek ...

Sencilla, Liza ... coraz bardziej podobają mi się Wasze 'trzecie' suwaczki :szok::szok::szok:
u nas niestety też będzie bez spacerku :/mam już dość ciągłego siedzenia w domu, dziewczyny zresztą też.
nie wiem co to jest ale ja też ostatnio miałam takie myśli, kolejna nieprzespana nocka otrząsnęła mnie na razie z nich ;-)

zaraz lecimy na spacer,wreszcie;-)
zazdraszczamy ;-) jak zdrówko?


julisia - mila to piękny skrót, bardzo mi się podoba. i sto lat zyczę maluniej.

my mowimy na naszą Hesia, lubię skróty.
my wołamy na Milenę - Mili, Miluś, Milunia lub Milka (najczęściej) a ona na siebie woła Mimi :-)
Hesia - ładnie, chociaż chyba bardziej mi się podoba po prostu Helenka.

Julisia - to prawda, w domu najlepiej ;-) ja też jestem domatorką ;-)
ja to raczej włóczykij jestem ale swój domek zawsze ciągnie ;)


Dziękujemy wszystkim ciociom z BB za życzenia :-)
pożyczam bo pięknie i odzwierciedla co czuję -
dwa lata temu... o tej porze... czas już nie istniał, a my we dwójkę trwaliśmy w bolesnym oczekiwaniu, świat się dla nas zatrzymał po to, by ruszyć z szaloną prędkością... 13.05 piękna godzina...
 
reklama
Milence w dniu urodzin duzo duzo usmiechu, grzecznych rodziców spełaniających wszytstkie zachcianki :) i mase kolorowcyh wielkich prezentów :)


 
Do góry