reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Hejka poweekendowo.
miałam juz wczesniej pisac ale mama przyszla wiec odeszlam od lapka ;-)

maks super chlopaki ;-)
Nickie a u nas juz 13 ząbków jest, pierwsza trójka własnie wyszla takze tez chyba nam szybko zabkowanie pojdzie;-)
prawie_podwójna_mama jejku jakie plany :-) :tak: super ze mozesz polegac na mezu i tak macie udany zwiazek ;-)
maks_olo hehe moze i bedzie miala sile myslec o tym prawie_podwójna_mama ;-) tatuaza tez bym chciala sobie kiedys zrobic... ;-)

Ja od tego op. tabletek anty biore asequrelle i wiecie co... nie poznaje siebie.... :szok: wczoraj az smialam sie do meza ze chyba jednak odstawie ją :happy: :-D

Ja wlasnie jem kolacje- frytki ;-) dzieciaki juz zjadly ja jak zwykle na koncu, no i myszke miki oglada miki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej!

czytam na bieżąco ale jakoś nie mam możliwości odpisać jakiś osobnik mi ciągle przeszkadza, a nawet dwa osobniki;-) ale teraz tatuś zabrał tego większego na zakupy a mały grzecznie buszuje na macie a ja zamiast sprzątać buszuję na necie;-)

no właśnie tatuś wrócił! ale jutro znowu jedzie - szlag mnie trafia :sorry2: no dobra nie marudzę już...

troche lepiej u nas z jedzeniem, już nie ma tego odruchu wymiotnego, tylko na początku, a później już ładnie, a karmienie to już "wyższy poziom mamuśkowania" i wygląda u nas tak
DSC02529.jpgDSC02530.jpgDSC02537.jpg

poza tym w piątek byliśmy całą rodzinką na basenie :-) Eliza pierwszy raz - w sumie chyba jej się podobało bo się śmiała jak ją maczałam, a Milena to po poprostu była w raju! prawie 2 godziny non stop biegała, skakała, pływała itp normalny szał!
DSC02571.jpgDSC02586.jpgDSC02581.jpgDSC02585.jpg

co jeszcze? a wrócił nasz piesek :tak: tzn. jak byłam sama z dziewczynami to pies był u moich rodziców bo dwa szkraby i psiak to jednak za dużo. ale teraz jest już w domu. doprowadzony do porządku - prawie go godzinę kąpałam żeby wyglądał jak przystoi na psa miastowego :blink: i kolejny szał w domu - Milena nie może się nim naczieszyć, ciągle go tuli i próbuje na niego wsiąść :-)

sorki że tym razem tylko o sobie ale zrozumiecie i wybaczycie :tak: następnym razem nie będę taka paskudna :tak:
 
Hej laski.Ja dopiero usiadlam na tyłku i winko popijam.R przed chwilą wrócił z pracy a mnie moje 2 wampirki pozbawiły dziś całej energii:tak::angry:.Wiktorowi musiałam ponownie zmienić mleko (na HA),bo jakieś jazdy znowu są z brzuszkiem i brzydką cerą.Zawsze coś-nie moze być po prostu wzystko ok nie???:no:ehhh.Dobra Julisia nie marudzi to ja tez nie;-):-)
Julisia-dziewuszki przeprzeprzesłodkie!!!!A Eli wygląda na dużo starszą!Mój Wikuś przy niej to dzidziol łysolek dwuzębny)Ty to się masz z tymi mężowymi wyjazdami:/podziwiam!
prawie_podwojna_mamuska-my z R tez planowalismy skok na bungee dopóki się nie pojawiły dzieci a tatuaż niedawno usuwałam i kolejnych nie planuję:no:Zalać się w trupa tez mialam w planie ,ale jakos nie potrafię:/Siedzi we łbie jakaś blokada i koniec.Impreza jak najbardziej,do rana jak najbardziej,ale ostre chlanie jak za bezdzietnych czasow nie wchodzi w gre:no:Tym bardziej,ze ma sie swiadomość,ze wczesnym rankiem bedzie pobudka-ostatnio sie obudzili godzinę po moim powrocie z imprezy:)
maks_olo-żadnych dołów nie przyjmujemy tu do wiadomości!!!!;-)A co z przedszkolem panstwowym?Nie ma na nie szans Maks????
Liza-Ty to zawsze jakies pyszności!!!!I o tej porze mi tu smaka na fryty zrobilaś!!!:tak:
85asia-życze stanowczości w pertraktacjach z mężem:)ma być po naszemu i juz!;-)Mój Kuba co prawda z szuflad gatek nie wyciąga ale za to roznosi po chacie wszystkie brudy z pralki:)
Nickie-jak humorek???
Spadam póki co dziewuszki z nadzieją,ze mi mężulek stopy wymasuje (moze i coś więcej się trafi;-):-D).BUZIOOOOLE!!!
 
Ostatnia edycja:
Magda- ja tylko tak sobie marze, bo tutaj w szpitalu wariuje, prawda taka, ze rodzina jest najwazniejsza, dzieci i maz na pierwszym planie, ja nie tesknie za imprezami, kiedys moglsimy sie bawic, teraz sa obowiazki, chodzi tylko, aby raz sie napic porzadnie, zasmakowac alkoholu, ktory ostatnio pilam nie pamietam kiedy przed poprzednia ciaza :), ale tak naparwde tylko dwie rzeczy chce bardzo zrealizowac z mojej szalonej listy, czyli tatuaz i eksploatracje mojego meza ;), reszta moze poczekac, nawet moge z niej zrezygnowac; szalona dziewczyna ze mnie, zawsze taka bylam, wiec pomysly szalone i jak mowi moj maz mam 10000 pomyslow na minute :)
 
Hej Mamusie!
Oj długo mnie nie było, a u Was tyle się dzieje!
Prawie_podwójna_Mamuśka - u mnie było podobnie z zajściem w drugą ciążę - wielka niespodzianka (z którą się wprawdzie liczyłam, ale mimo to szok wielki na widok dwóch kreseczek na teście ;-) )
Też mi tęskno do bliskości z mężem, ale nie mam pojęcia, kiedy sobie będziemy mogli odbić ten post.
Domyślam się, że po porodzie przy dwójce maluchów w domu, będę marzyła tylko o tym, aby się wyspać.
Poza tym jest we mnie wielka obawa przed ponownym zajściem w ciążę, skoro tak łatwo zaszłam w drugą ;-)
Mój lekarz namawia mnie na wkładkę, ale jakoś nie jestem przekonana.
Maks_Olo, Ty zdaje się pisałaś, że właśnie przy wkładce zaszłaś w ciążę?
Tabsów jednoskładnikowych jakoś się boję, że za mało bezpieczne.
Chyba tylko szklanka zimnej wody i zmęczenie mi pomogą, dopóki nie będę mogła się przestawić już po karmieniu na tabsy dwuskładnikowe.
A jak to u Was było, Mamusie?


Piękne i słodkie Wszystkie Wasze Dzieciaczki.
Współczuję wszystkich szpitalnych przejść, problemów z kolkami, ząbkowaniem, czy nocnikowaniem.
Podziwiam osiągnięcia i talenty!

My nadal czekamy na Braciszka, coraz większy we mnie strach przed podwójnymi obowiązkami, ale czytanie Waszych postów napawa mnie nadzieją, że jakoś dam radę...

Ślemy Wam pozdrowienia z sypialni ;-) Młody ze swojego łóżeczka - tak, tak ;-) W końcu już Duży Chłopak z niego. Zastanawiam się tylko jak urządzić spanie Braciszka?

Dobrej nocy Mamusie!
 
Hej!!! Nocka super, tylko Maksio do mnie przyszedł, ale nie mam chłopa, to chociaż jego poprzytulam ;)
Mgła za oknem taka, ze strach wyjść...wczoraj przeżyłam koszmar... Zawsze Maksa puszczam przodem jakieś 15, 20m i biegnie do klatki i czeka za nami. Wczoraj zrobiłam to samo. Podchodzę pod klatkę, a Maksa nie ma. Krzyczę, wołam, biegam i cisza. Już najgorsze myśli. Moja mama z Olkiem weszła na klatkę i okazało się, ze on już pod drzwiami mieszkania... Sąsiadki go wpuściły. Ale krowy widziały, ze go wołam i nic nie powiedziały. Normalnie jak je dziś spotkam, to zjebie jak małe pieski :/ Nawet nie wyobrażacie sobie co czułam...

Zdarza mi się pisać na innym forum, ale ono jest takie oschłe. Chodzi bardziej o informacje... Ale są takie wątki, sytuacje na których dziewczyny walczą ze sobą... I właśnie piszę na takim wątku na którym dziewczyna za wszelką cenę chce udowodnić, ze zabawki kupne są zbędne i pisze, ze jej dziecko nie ma żadnej kupnej zabawki... już w to wierzę. Dlaczego to, ze ktoś pisze na forum daje mu poczucie, ze może kłamać?

Julisiu
hehehe świetne to zdjęcie jak Ci się coś do pleców przyczepiło ;)
A na basenie - rewelacja!!!!! Gdyby w naszym mieście był ładny basen....

maks_olo A co z przedszkolem panstwowym?Nie ma na nie szans Maks????
Nie ma szans... Dzwoniłam do wszystkich przedszkoli w mieście... :(

Maks_Olo, Ty zdaje się pisałaś, że właśnie przy wkładce zaszłaś w ciążę?
Tak, mi lekarz założył spiralę. Miałam 2 okresy, a potem fasolka na USG ;)
 
magda wspolczuje zmiany mleka ale najwazniejsze ze teraz bedzie lepiej ;-) i jak wymeczylas meza? :-D
bufka super ze zajrzalas! juz 33 tc wow :-) jakos pewnie zorganizujesz miejsce dla najmlodszego ;)
na-tuska twarze dzieci? jejku toz to szlony pomysł, prędzej inicjały bym wolała ;-) hehehe
maks_olo hehe ja tez nie wierze ze dziecko nie ma kupnych zabawek... a jakie ma? :-D :happy: niewiem czemu tak jest ale tez zauwazylam ze takie rzeczy na forach to normalka :no: i nie rozumiem tego wogóle!

Witam sie.
Nocka średnia, mlody troszke sie kreci :p ale nie jest zle :)
A ja mam dzis lenia i Ooo... :dry: wogole dennie sie czuje :no:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze????:):)

oj dawno mnie nie bylo przepraszam was...czasu mam jakos niewiele...postaram sie teraz byc juz z wami caly czas oczywiscie jesli moge:)....u nas wszystko oki...Darus biega do przedszkola jakos sie zadomowil tylko nic mi nie chce jesc....Julas to mega demolka wszedzie wejdzie i wszystko zbroi...ma juz 15 ząbkow:)...tylko mi te moje bąkale choruja wiecznie.....

Maks-olo-tak tak ja tez czasto slysze i czytam a takich mamciach co to po ekologicznemu bądz nowoczesnemu wychowuja swoje dzieci...czasem sie zastanawiam czy to ja jestem dziwna czy swiat zaczyna dziwaczec...eh....ostatni np.w tv mamusie namawialy do nauki siusiania juz kilkudniowe maluchy...eh chyba maja za duzo czasu lub za malo bezproblemowe zycie....ps.wczesniej widzialam na zdjeciach Twoje pociechy cudne chlopaki:)

Liza-to polaczmy sie i razem wykopmy jakis dól bo u mnie tez jakas panuje depresyjny nastrój...

przepraszam ze nie wszystkim odpisze ale musze sie na nowo wciagnac w zyciemultimam:)

pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry