reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Dzień dobry!
Agabeta zdolna dziewczyna z Ciebie już obiadek gotowy, ja dopiero planuję co też dzisiaj będzie :-D

dziewczyny zakatarzone mam :/ Eliza troszkę podkasłuje, popołudniu pójdziemy do lekarza
kurcze te moje dziewczyny normalnie wiedzą kiedy mama ma wychodne i robia wszystko by nie mogła wyjść jutro mieliśmy iść na imprezkę do znajomych, a babcia z dziewczynami ale jak mi się rozłożą to kicha będzie :/
 
Hej mamusie;)
No to widzę ,że u was też sezon chorobowy na dobre się rozpoczął niestety :(
Jak ja tego nienawidzę Mateusz katar i kaszel ,Kamila to samo i dodatkowo jeszcze ja do kompletu normalnie szpital w domu , jeszcze tylko mój mąż jakoś się trzyma , ale coś mi się wydaje ,że długo to nie potrwa i również polegnie :(
Agabeta serdecznie witam i gratuluję :)
Julisiu mam nadzieję ,że jednak uda wam się wyjść i dziewczynki będą zdrowe...:)
Co do zakupów to też częściowo maluchy ogarniete ,ale jeszcze parę rzeczy trzeba dokupić
Na tuska super ,że już w jesteście w komplecie i trzymam kciuki żeby choróbska na dobre wam odpuściły:)
Emilko zazdroszczę takiego długiego pobytu na dworze tez bym tak chciała , ale niestety u nas to niemożliwe:(
Nickie dużo zdrówka dla dzieciaczków i dla ciebie ;)
Liza jak najbardziej popieram pomysł dotyczący moderatora ;)
Maks olo absolutnie się nie zgadzam żebyś nas opuszczała .Zaklimatyzujesz się w nowym miejscu i na pewno do nas wrócisz :)
 
na-tuska z taką pomoca jak mam w domciu to od rana robota idzie:-) DSC00239.jpgmakaronik do zupki to specjalność Kornelki.
 
Hejka

na-tuska przepraszam, juz wiecej nie bede... :-D :*
agabeta no taka pomoc to samo złoto;) moja pomoc odkąd chodzi do szkoly juz tak nie pomaga bo jej nie ma zazwyczaj jak cos robie;-)

No obiad zrobiony, przyszykowany, gołąbki z ryzem dzis, ciekawe czy dobre jak te bez ;-) :-D
Na dworze tylko 17 stopni! Pranie moze wyschnie ale cos sie zachmurzylo oby nie luneło bo sie wkurze! :dry:
Na 13:30 jade po Hanie ;P
Daniel bajke ogląda, Miki śpi od 11:30...

Macie Moich urwisów,: :D
(Hania z uśmiechniętą buźką(naklejka) bo była grzeczna w zerówce ;-) ale miala radosc do dumy hihihihih)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0025J.jpg
    Zdjęcie0025J.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 23
  • Zdjęcie0014.jpg
    Zdjęcie0014.jpg
    75,2 KB · Wyświetleń: 29
  • Zdjęcie0024m.jpg
    Zdjęcie0024m.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 25
  • Zdjęcie0087A.jpg
    Zdjęcie0087A.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 26
  • Zdjęcie0075A.jpg
    Zdjęcie0075A.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 36
  • Zdjęcie0069a.jpg
    Zdjęcie0069a.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 28
  • Zdjęcie0065.jpg
    Zdjęcie0065.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 29
  • Zdjęcie0084m.jpg
    Zdjęcie0084m.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 34
Liza super dzieciaczki.A u mnie piękna pogoda,czekam na Martynke aż wróci ze szkoły i bedzie mała wyprawa do parku po liście tyle ich kolorowych juz leży,że aż szkoda byłoby nie pozbierać i porobic jakieś cudeczka z nich:)zajęcie na jutro dla dziewczyn bedzie malowanie liści farba i odciskanie ich na kartce.A wieczorem jak tatus wróci to bedzie kolejna wystawa dzieł sztuki pod tyt galeria twórczości dzieciaczków:)
 
Witam dziewuszki piątkowo!My rano spacerek zaliczyliśmy,jeszcze może jeden wpadnie wieczorkiem:)Kuba z dnia na dzień Do obiadu coś dziś nie mam weny.Zrobiłam barszcz ukrainski a na drugie pizza już zamówiona;)Chłopaki dosypiają,R wraca z pracy a ja mam chwilę wolnego.
Liza-dzieciaki cudne!!!A Hania to pannica,że ho ho!!!Śliczna po mamie:)
Julisia- a gdzie obkupiłaś dziewczyny?Tez mam zamiar sie wybrac na zakupy ciuchowe i nie wiem w ktorym kierunku jechac:)W sieciówce jakiejś?Miłej imprezki!!!My tez mielismy na dzisiaj zaproszenie,al odmówilismy,bo jakoś nam się \wyjatkowo dziś nie chce.
na-tuska-super,ze już w domku!!!wiadomo co było B????daj znać jak ciacho wyszło!!!
rusałka-widzę,że chorujemy wszystkie po kolei;)Zdrówka,zdrówka,zdrówka!!!
agabeta-Witam Cię serdecznie!!!!Piękną masz tą pomocnicę!!!
Nickie-kuruj się kobitko,bo brakuje Cię tutaj:)
 
reklama
Do góry