reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

dzień intensywnie ale fatalna końcówka, bo mnie zgieło choróbsko :/ jakaś jelitówka chyba :/ teraz mnie wszystkie mięśnie bolą i mam gorączkę, więc słabo :/ dziewczyny nie chcą spać i wszystkie trzy leżymy w łóżku i oglądamy tv

ramari dzięki za miłe spotkanko! świetnych masz chłopaków!
 
reklama
Hej dziewuzki.U nas dzień jak co dzień.Chłopaki własnie zasneli po spacerze.Tak się jakos pochmurno zrobilo,ze też się chyba kimnę z godzinkę:)
na_tuska-jak u Was sytuacja?jesteście już wszyscy w domku???
Julisia-jak zdrówko?
maks_olo-jak to opuścić?!pewnie predzej czy później bedziesz miała neta i do nas wrócisz droga koleżanko;-)czyli bedziecie tam wynajmować chatkę?A bedzie pracowal a Ty z chlopakami tak?trzymam kciuki-powodzenia!!!!do października trochę czasu,więc odezwij się jeszcze!
Nickie-co u Was???
Liza-to nieźle Twoj M zapracowany!!!dobrze chociaż,ze jest gdzie dorobić tylko niestety kosztem czasu dla rodziny-znam to oj znam:/
 
Witam wszystkie mamy,Jestem Agnieszka mam 30 lat.Jestem mamą 10 letniej Martynki,14 miesięcznej Kornelki a 27 grudnia przyjdzie na świat moje 3 dzieciątko.Pozdrawiam
 
hejka

agabeta gratulacje!!!!:-)
magda korzystaj jak chlopaki spią ;-)
na-tuska, ja kurcze zdrówka wam zycze!!!! zagladam tu codziennie ale jakbym za kazdym razem pisala naprawde bylby monolog ;P hehehe,

M wczoraj jak wrócilismy od tesciow(po warzywa bylismy) polecial do ogródka a ja zqaczelam sprzatac, patrze a on wpada do domu z 3 rózami i mi je wreczyl ;-) ale mnie zaskoczyl :-D :happy: Dzis robi u brata i na 18 jedzie na noc...
Miki cos mi znow marudzi w nocy ale to pewnie przez zeby ;/ ehhhh
Pogoda jakas denna sie zrobila, slonca brak, tak spiąco jest....
 
Cześć :-)

Podczytuję Was ale czasu brak. Cały dzień siedzę z dziewczynami na dworze. Albo obiad robię, albo sprzątam :eek:.

A teraz doszły ostateczne poprawki mojej pracy magisterskiej i już w ogóle czasu brak. Ale jutro powinno być już luźniej.

Liza jestem za tym byś dołączyła do moderowania :tak:

maks_olo jak opuścisz?? Pewnie neta podłączycie sobie :tak:


Mykam obiad dalej szykować, bo tata wraca z dziewczynami ze spaceru. Dzisiaj od 10 siedziały z przerwą na obiad. Teraz zjedzą też coś pewnie i wychodzę na spacer, czytaj plotki z koleżankami :-D
 
Emilia no teraz jesien idzie to pewnie i na dworku juz tyle sie nie bedzie siedziec... jak sobie pomysle ze za 2 mies o tej porze bedzie juz ciemnia... to nie wyobrazam sobie tego :eek: ehhh
fajnie ze masz z kim poplotkowac, ja jak wyjde to bym musiala 3km isc by z kims poplotkowac a do tego musialabym pchac wózek po piachu te 3km! wiec sie odechciewa niestety ;P

Ja własnie gołabki zrobilam, jedna tura do zamrozenia, druga tura bedzie na obiad jutro ale one juz z ryzem, M takie uwielbia:-)
M przyjechal to zjem z nim obiad;) i on do pracy na 18:( ehhhh samotna nocka
 
Hej,
Jestem, żyję, ale brak sił na cokolwiek. podczytuję Was, ale łeb mi pęka i nie mam siły pisać.
Dzieciaki cały czas zagilane, Kacper kaszle. Wyciąganie glutów fridą to już mi się śni po nocach. Na dodatek mnie też rozłożyło. Kacper do końca tygodnia siedzi w domu, mam nadzieję, że od poniedziałku ruszy pełną parą do przeszkola.
Przepraszam, że tylko tyle, ale zupełny brak weny.

Chciałabym już wrócić do formy, bo to wieczne zmęczenie zaczyna mnie wkurzać.
 
reklama
Na-tuska dobrze ze już twoi chłopacy w domu, tylko szkoda że dalej choróbska jakieś was się czepiają, ach jesień :sorry: zdrówka!
Madzia jak tylko mozesz to kładź się spać z chłopakami, mi czasami się też udaje i powiem Ci że nawet te 20 min daje prawdziwy zastrzyk energii. a zdrówko już dobrze, dziękuję, takie chwilowe załamanie było, ale trochę się przestraszyłam bo sama w domu z dziewczynami (mąż znowu w delegacji) a ja wysoka gorączka i dreszcze :baffled: ale nocka zleciała i było już całkiem nieźle.
agabeta witamy na forum multimamek i gratuluję ! czeka Cię wiele pięknych chwil (ciężkich też ale te pierwsze wynagradzają je ;-))
Emilia takiej to dobrze, całe dnie na dworze, byle pogoda się jak najdłużej utrzymała.
Liza niezła kucharka z Ciebie. też jest za żebyś była moderatorem
Maks_olo nie uciekaj nam!!! ogarnij się na nowym miejscu i wracaj do nas! cieszę się że zaczyna Wam się wszystko dobrze układać, oby tak dalej &&&

hyyym??? kryzys chorobowy trwał krótko i całe szczęście bo nie wiem co bym zrobiła, bo cały tydzien sama z dziewczynami.poza tym nic ciekawego się nie dzieje. codziennie jakiś spacerek, czasami jakieś zakupy - obkupiłam Mili na jesien/zimę - nowe buty, jeansy, 2 pary sztruksów, parę bluzeczek, sweter, jestem bardzo zadowolona ale jak pomyślę że za rok pewnie taki komplet będzie trzeba podwójnie kupować to już się boję, na same buty fortuna pójdzie :baffled:
oczywiście dziewczyny obkupione a ja nic, do tego pies zjadł moje ulubione spacerowe buty (tylko nie możemy dojść która to bo u rodziców 2 psy +mój niby żadne z nich nie gryzą ale buty zniszczone :sorry:)
muszę w końcu o siebie zadbać

a teraz miłych snów dziewczyny papa
 
Do góry