reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witam :-)
Półtora roku to i tak więcej niż będzie między moimi maluchami ;-).
Choć ostatnio poznałam kobitkę, która ma dzieci z różnicą 10,5 miesiąca - to jest dopiero bohaterka :-D
A lęki ma chyba każda z nas, u mnie też niby drugi bobas planowany, a teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiliśmy i czy damy radę, ale odwrotu już nie ma ;-)
 
reklama
Witajcie!!!

Witam nowe mamusie!!!

BlackWizard, Lisi, jak się czujecie?

Martusia, złóż porszę Juleczce życzonka z okazji skończenia 8 miesięcy!!!

Hmmm, u mnie ok nie udzialałam się, bo mieliśmy remont, malowaliśmy pokoje. Juluś już śpi sama, a Ania w łóżeczku w naszym pokoju, jest troszkę zmian, jestem padnięta i niedospana. Malutkie śpią ładnie, Juluś się budzi w nocy bo zębce idą, a Anula jest przecudowna, i przekochana :-) śpi całe noce. A jak się śmieje, to aż czkawki dostaje ze śmiechu :-)
 
Witam sie po długiej nieobecności i przepraszam od razu :)
U mnie dobrze :) Jakub juz prawie chodzi sam :) i jest bardzo wygadany :)
A Sara tak sie wierci w brzuchu że czasami mam wrażenie że chce mi go rozerwać... :) i to boli :D
W poniedziałek mam wizytę u gin... zobaczymy co i jak :).
 
Witaj Matajko :-) no to gratulacje dla Kubusia, że zaczyna pierwsze próby chodzenia :tak:

A to ostatnie podrygi, jak mała szaleje w brzuszku, trzeba się tym nacieszyć ;-) moje dwie panny, też jak kopały, to czasami aż mi świeczki stawały w oczach... ale mimo to to piękne przeżycie :tak:
 
A u nas Julci ciągle wychodzą ząbki i mamy czasami nieprzespane noce. Po za tym wstaje o co się da i trzeba mieć oczy dookoła głowy :confused2: A myślałam, że im będzie starsza tym będzie łatwiej :-D
 
Pomału zaczynam to sobie uświadamiać :-D
Teraz z niecierpliwością czekam na moment aż będzie miała 6 lat i pójdzie do zerówki a ja ciut odsapnę :-D:-D:-D, no ale dłuuuuuuga droga przede mną ;-)
 
Co racja to racja :-D - ale z jednym maluchem w domu łatwiej niż w dwoma - tak się pocieszam :-D.

Muszę się pochwalić, że w końcu zaległy ząbek nam się przebił przez dziąsełko i dziś miałam w końcu przespaną nockę :-). Ale się czuję wypoczęta hehe :-D
No i wczoraj wspięła się o szczebelki łóżeczka do stania i zrobiła dwa kroczki w bok :-D Po czym bach na pupę :-D.
A druga w brzuchu urzęduje, mi brzuch pomału zaczyna przeszkadzać np przy noszeniu Julki i wykorzystuję kogo się da. Jak ten czas leci, jeszcze tylko 15 tygodni i druga dzidzia będzie z nami ;-). A wydaje się, że dopiero co się dowiedziałam, że jestem w ciąży ;-). W jakoś ta druga ciąża mi szybciej leci niż z Julką :-).
 
reklama
Do góry