reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
hej npoludnie prze
aga27g brzuch ja nie boli, biegunki nie ma tylko ta wysoka temperatura, w poludnie przekroczyla 39 stopni, je tyle o ile danonki z reguly aha i pije duzo

kasia 1985 ten syrop to pewnie na recepte?
sory ze nie poodpisuje ale roksana znowu ma goraczke i jest przykleiona do mnie
 
Witam:-)
Wczoraj tak najadłam się strachu ,że jak teraz o tym pomyślę to jeszcze mam ciarki:szok:
Obecnie biorę pigułki anty i @ dostawałam zawsze jak w zegarku nawet o tej samej godzinie , a wczoraj lipa no i malowała się przede mną wizja kolejnej ciąży . Boże myślałam ,że zwariuję ,a @ pojawiła się jak by nigdy nic dzisiaj rano , a ja całą noc ze zmartwienia nie spałam.........nigdy więcej takich niespodzianek:angry:
U nas pogoda była całkiem fajna ,ale tylko do południa , potem zerwał się wiatr zachmurzyło się i było bardzo nie przyjemnie ,ale spacerek od rana zaliczony.......
Na tuska ja małą karmię sztucznym mlekiem bebilon pepti , a wprowadzać nowości typu jabłuszko będę tak jak napisałaś po kolei zacznę od jabłuszka i poczekam parę dni, a potem znowu coś nowego .Teraz dosypuję do mleka kaszkę sinlac i mała jest zadowolona na buzi też nic nie wyskoczyło także jest ok........
Aga na twoim miejscu wybrałabym się z córcią do lekarza bo ta wysoka temperatura i wymioty są naprawdę niepokojące ,póki co niech mała dużo pije żeby się biedactwo nie odwodniło.
Nickie gratuluję odpieluchowania Kacperka :-)
Liza piękna fotka śliczny synuś i mamusia , a ząbki słodziutkie:-)
Maks olo masz dzielnego synka super ,że tak mu pod pasowały okularki pewnie naśladuje mamusie:-)
 
Witam

I u nas w końcu słońce zawitało :tak:

Ja nie śpię od 5 :wściekła/y:, Justysi się coś ostatnio pomyliło i wstaje o tej jakże cudnej porze :szok:, do tego dalej marudzi i co chwila płacze. Pół godziny temu poszła spać to mam chwilę dla siebie, bo Natalka ładnie sama się bawi :-)

Rosołek zrobiłam, pranie się wyprało, zaraz rozwieszę i chlebek upiekłam (pierwszy raz). Zobaczymy później co to wyszło z tego :-D

rusałka :-D:-D wiem, wiem to wcale nie jest śmieszne, ale chyba każda z nas tak ma, że jak się okres spóźnia to zaraz panika :sorry2:

agata jak córcia?? Wiesz koleżanki dziecko leży teraz w szpitalu bo miało przez 3 dni 40 st gorączki. Doszła teraz biegunka. Zrobili badania moczu i coś wyszło nie tak. A i CRP bardzo wysokie.

Nickie dasz sobie radę z prowadzeniem firmy :tak:

aga jak ja lubię jak moje śpią razem :tak:, ae niestety zdarza się to coraz rzadziej, bo Natalia powoli rezygnuje z drzemek :baffled:


Co do koleżanek. Tak jak u każdej. Jak urodziłam Natalkę to tylko kilka przyszło odwiedzić. Raczej się nie odzywają. Utrzymuję kontakt z dwiema, które też mają dzieci. I jedną, która ich nie ma. Reszta zapomniała o mnie. Ale mam to w nosie, bo pojawiły się nowe, które poznałam na spacerach i się spotykamy.
 
hej

wiec u nas sytuacja wyglada tak. w piatek mloda pod wieczor dostala taj temperatury, w sobote rano wstala znow z goraczka zwymiotowala przy mleku,potem jeszcze raz zwymiotowala,po akcji z wysoka temp ,dostala ponad 39s zadzwonilam do tej mojej pediatry, powiedzialam jak sytuacja wyglada po odstawieniu bactrimu, i ona dzoradzila dac jej jeszcze do poniedzialku,i pokazac sie zaraz z rana, dzisiaj roksana o wiele lepiej temp o wiele mniejsza 37,1 apetyt wrocil, czaly czas jednak ja chyba mdli bo wola zygu zygu, takze sytuaqcja wyglada o wiele wiele lepiej... ale za to dominik dzisiaj prawie wpedzil mnie do grobu ze strachu, skubany podczas placzu tak sie zaniosl, ze az siny sie zrobil, myslalam ze mi juz nie zlapie oddechu, zaczelam mu dmuchac w buzke i zadzialalo ale jekiego ja sie strachu najadlam to nikomu nie zycze naprawde!!!!!!!!!!!potem przez chwilke az glowke pokladal na moim ramieniu bidulek:-(

magda u nas ciezko z gruba zaslona, powiesilam koc i od 2 dni wisi w oknie, ale dominik niestety nadal wybudza sie bardzo wczesnie zobaczymy jak dalej bedzie.

rusałka 29 ojjj wspolczuje ci stracony nerw, ja po mimo ze stosuje plastry zawsze z jakims strachem czekam na zjawienie sie@,2 dzieciaczkow chcielismy mamy i na tym stop. pewnie ze chcialoby sie jeszcze moze coreczke taka malutka albo chlopczyka ale to musielibysmy w totka wygrac:-D, przy dwojce tak nam topia sie pienidze ze lepiej nie pisac, tymbardziej ze my wynajmujemy mieszkanie,i to nas kurcze duzo kosztuje,na szczescie moj maz ma dobra prace i chwala bogu za to:tak:

Emilia1983 ale z ciebie pracowita kobieta,mi to czasami tak sie nie chce sprzatac, czy prac ze az wstyd :zawstydzona/y:


ale pustki.... postaram sie odezwac jeszcze bo moje gestepo wybudzilo sie :-D
 
agata-super,ze już lepiej malutkiej-oby tak dalej!!!!ja też zawiesiłam koc,ale rano i tak była pobuska o 6.za to teraz pi juz ponad 2 godz:)ja także mam zamiar już na 2 dzieci zakończyć przygodę z prokreacją!myśle,ze zdania ta ten temat nie zmienię:)
max_olo-sto lat,sto lat!!!!!!!!:-);-):-D:happy2::cool2::-)napisz jak tam po wczorajszym winku,no jak się czujesz jako już rok starsza???
ps:dzięki za instrukcje dot.avatara:)

 
maks_olo wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta :-). Zdrówka, pociechy z dzieciaczków no i z męża. No i spełnienia marzeń :-).

agata współczuję akcji z synkiem. A z córcią może lepiej oprócz moczu zrobić jeszcze krew razem z CRP - to powie Ci, czy jest jakaś infekcja w organizmie. Ja zawsze robię CRP przy pobieraniu krwi.

U nas kolejny sukces. Kupa na NOCNIK :tak::-). Od dziś pampers tylko na noc no i na wyjścia na dwór, dopóki jest tak chłodno. Jak przyjdą upały to i na dwór z pampersa zrezygnujemy. Zaskoczył mnie ten mój synek, że tak szybko załapał. No ale jesteśmy na początku drogi, więc nie ma co zapeszać.
 
Nickie to powiem mojej pediatrze zeby dala takie skierowanie, gratulacjie dla syna zuch chlopak!!!!!!!!!!!:tak:

max_olo sto lattttttttttttttttttttttt spelnienia marzen
 
Witam popoludniowo.
Rodzice z bratem pojechali do szpitala i co sie okazalo, szybko tate wzieli na oddzial intensywnej terapii, jakas babka miala tam byc (bo jedno miejsce mieli) to zamiast jej tate polozyli bo mial gorsze wyniki... takze chyba raczej za dobrze nie jest :-( pewnie jutro po obchodzie wiecej sie dowiemy...
Ja rano przed 7 bede musiala mame zawiezc na rynek, M jedzie dorobic, a potem po poludniu na 15 do logopedy z Hanią...
Ehhh dzien pelen wrazen :dry: :-(

maks_olo duuuzo zdrówka!!!
agata to sobie wyobraz ze moj Daniel do 1,5 roku sie tak zanosil i ja za kazdym razem sie balam :-( ehhh te dzieci...
 
reklama
Nickie znow podam rade kto chce niech korzysta :) ostatnio zrobilam CRP i wyszlo w normie a OB 20 :( norma do 13
katra do kolan ma od laryngologa krople z antybiotykiem i jest poprawa.Cos ,mnie tchnelo i dala na morfologie i CRP a ja dokupilam OB i gleba CRP w normie a OB zawyzone.Niby to samo a jedna rozne radze brac skierownia na calosc tzn morfologia z rozmazem maualnym plus CRP i OB.
 
Do góry