reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Co do wątku zamkniętego to oczywiście jak napisała Mask_Olo jest i każdy kto aktywnie się u nas udziela dostanie zaproszenie po jakimś czasie. Tak więc dziewczyny jak będziecie się regularnie udzielać zaproszenia na pewno zostaną wysłanej, wcześniej zawsze robię głosowanie na zamknietym o dodaniu nowych osób i wspólnie decydujemy.

Mi brakuje czasu, bo się przeprowadzamy. W przyszłym tygodniu będę już regularnie.
 
kurcze nie wiem dlaczego nie mogę do was wysłać wypowiedzi. Wysyłam po 10 razy i wczoraj mi weszło dopiero jak się wkurzyłam a dziś nadal jej nie ma.
Pytałam elize o autko bo nas czeka zmiana i chcialam się wywiedzieć czy może Wy macie jakieś obszerniejsze (dla dużych rodzin) godne polecenia?
 
trójkowamama szczerze to my musimy autko zmienic;] póki mały jest w foteliku-nosidle dajemy rade ale na wiosne bedziemy musieli zmienic;] takze dołączam sie do pytania:-)
 
hehe myślałam, że usłyszę jakieś moto porady :) My już oglądaliśmy i naszym typem nr 1 jest fiat multipla. Ma z tyłu 3 siedzenia, a nie kanapę i 3 niezależne pasy. Ponadto posiada duży bagażnik, w którym bez problemu zmieści się wózek, rowery i co tam jeszcze chcę. No i z przodu też są trzy miejsca, a zawsze fajnie mieć jedno w rezerwie gdyby ktoś chciał się z nami zabrać, albo... naszło nas na jeszcze jedno bajbe :D (mnie już nachodzi, ale mąż mi zapowiedział, że będzie już twardy jak skała i nieugięty w tej kwestii. Okaże się :p )
To nasz typ nr 1- multipla.

Typ nr 2 to scenic grand 7 osobowy. (piątego już nie planujemy na 100% ale siedzenie się przyda :p) Też po rozłożeniu wszystkich foteli posiada jeszcze odrobinę bagażnika, choć niestety nie takich rozmiarów jak multipla. Jest wizualnie przyjemny i nie ma rozmiarów kombajnu. Ma cudowne schowki i schoweczki wszędzie gdzie tylko się da wiec mimo braku bagażnika jest na prawdę pakowny. Różne bajerki typu tacki z miejscem na napoje, malutkie szufladki itd. Jego minusem jest niewątpliwie cena.


To by było na tyle w kwestii naszych przemyśleń motoryzacyjnych. A myślimy o tym już od dawna. Rozważaliśmy jeszcze dacie logan, ale mąż ma obiekcję co do tej marki, a mi się wizualnie nie podoba. Za to cenowo to bajka. Nówka z salony 40 tys.
 
a ja "rozbierałam " cały wózek do prania i nie zauważyłam :baffled: musze pokombinować, a materiał z budki idzie jakos do pralki wrzucić?

szelki są na takich potężnych śrubach ;)
szczerze mówiąc nie musiałam nic prać z tego wózka, bo kupiłam nowy, a jak coś się ubrudziło, to wyczyściłam mokrą gąbką.
 
kurcze nie wiem dlaczego nie mogę do was wysłać wypowiedzi. Wysyłam po 10 razy i wczoraj mi weszło dopiero jak się wkurzyłam a dziś nadal jej nie ma.
Pytałam elize o autko bo nas czeka zmiana i chcialam się wywiedzieć czy może Wy macie jakieś obszerniejsze (dla dużych rodzin) godne polecenia?

mieliśmy opla zafirę 7 osobowego. Super jest to, że 2 ostatnie siedzenia są chowane w podłodze. Wyciągasz jak masz potrzebę, a nie musisz zostawiać w garażu :)

fajny jest galaxy i sharan... ale ja bym nie usiadła za kierownica ;p
 
reklama
Hej!

Widzę, że auta na tapecie :) My mamy bmw, nie za duże, ale dajemy radę, Aleks siedzi z przodu na foteliku, a Adaś ze mną z tyłu.. w ogóle to muszę pomyśleć nad zmianą fotelika dla Adasia, bo on jeszcze jeździ w tej "kolebce" i mu nie wygodnie..
Ale pogoda u mnie brzydka.. nic się nie chce.. idę się położyć, bo na dodatek mnie głowa rozbolała ;P
 
Do góry