reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Ja to mam cichą nadzieje, że jak młodsze u mnie zacznie się poruszać sprawnie po podłodze to drugie ochłonie już z tego, że jest dzidzia w domu i przywyknie do tej sytuacji na tyle, że będzie bardziej znośnie :-D
 
reklama
Ja to mam cichą nadzieje, że jak młodsze u mnie zacznie się poruszać sprawnie po podłodze to drugie ochłonie już z tego, że jest dzidzia w domu i przywyknie do tej sytuacji na tyle, że będzie bardziej znośnie :-D

Hehe, liczę, że u mnie będzie podobnie. Bo na razie Jula myśli że Ania to małe baby born ;-)
 
Taki maluch to potrzebuje czasu, żeby zrozumieć o co chodzi, w końcu wiele się w jej świecie pozmieniało, już nie jest w centrum uwagi ;-)
Jeeeej, nie wyobrażam sobie jak to będzie u nas, ale dobrze, że się odzywasz, bo to znak, że da się przeżyć :-D
 
Taki maluch to potrzebuje czasu, żeby zrozumieć o co chodzi, w końcu wiele się w jej świecie pozmieniało, już nie jest w centrum uwagi ;-)
Jeeeej, nie wyobrażam sobie jak to będzie u nas, ale dobrze, że się odzywasz, bo to znak, że da się przeżyć :-D

hehe, ja jestem uzależniona od tego forum :-D:-D tak zwane babyboomaniactwo ;-)

Oj, tak jest trochę zazdrosna... ale z czasem pojmie. Jak mała śpi to dajemy jej spać, a z nią szaleję ile się da. Teraz najlepsza zabawa to wiadereczko ze spinaczami, potrafi siedzieć godzinami przy nim, bawiąc się... a jeśli mała zaśnie ( teraz mam dobrze bo nauczyłam ją spać raz w dzień ), to w międzyczasie gotuję, sprzątam i tak w ogóle...

Wszystko przyjdzie z czasem. NAjgorsza będzie zima, choć wtedy maleństwo będzie malutkie, to będzie trzeba mieć oczy wszędzie aby Julinka rozbójnica nic dzidziowi nie zrobiła ;-) a na lato maluszek podrośnie i będzie super. Męża pod rękę i na dwa wózki na spacerek :-) ja tak robię, a na razie mój A w domu więc chodzimy na spacerki na dwa wózeczki
 
no to trzymamy kciuki!!! ja poznałam, że Ania jest Anią w 21 tygodniu ;-) a ruchy poczułam dzień po poznaniu płci ;-)
 
reklama
No szybciutko, ale to uczucie jest wspaniałe :-) Gorzej będzie przy końcu ciąży jak całe żebra będą obolałe :-D

Ewunia Twoja Julcia już chodzi no nie? Nadążasz za nią i za tym jak się przemieszcza? Nie broi mocno jak np zajmujesz się Anią?

Dziś jestem nie do życia, dobrze, że choć Julka poszła spać jeszcze po tym jak rano zjadła śniadanko, obydwie wstałyśmy 10 min temu, przez tą pogodę normalnie głowa mi pęka, ciśnienie mam niskie, zaraz muszę jakąś kawkę zbożową wypić, może choć trochę postawi mnie na nogi. :dry:
 
Do góry