reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Oj, długo tu nie zaglądałam. Ale jest tak pięknie na dworze, że wychodzimy na dłuuuuuuuugi spacer.
W niedzielę jedziemy na komunię. I znów będzie "pierwszy raz" z dziećmi na imprezie. Zobaczymy jak się spiszą. Ostatnio Szymuś stał się marudny i o byle co płacze. Podejrzewam zęby. Jeszcze nie do końca się przebiły i pewnie go bolą. Bidulek.
 
reklama
Maksio właśnie z dziadkami na wybiegu, aby zgubić dodatkowe kilogramy hahhaa:-D Oluś śpi, więc mam chwilkę...

graz zazdroszczę Ci, że tak małe dziecko przesypia noc bez budzenia - u nas to zdarzyło się może 2 razy...

Tosiaczku gratuluję drugiej córci, choć nie uwierzę - póki nie zobaczę :-p jakie imiona bierzecie pod uwagę??

Black, to na pewno trudna sytuacja, kiedy nie wiesz jak Julia zareaguje na małą... u nas zawsze jest tak samo - więc nie pomogę...
też nie wyobrażam sobie mieć teraz Maleństwa w domu... pierwsze pół roku było tragiczne, ale nie zazdroszczę Mamom z większą różnicą niż 1,5 roku ;-)
a co z Anulką?
 
Ahoj! Moja Kinia też chora i siedzimy w domku już 3 dzień. Nie wiem czy to przeziębienie czy zęby... ma gorączkę, katar (który nagle zniknął, taki rzadki), pokasływała, więc niby przeziębienie. Ale coś za szybko ten katar zniknął. Została gorączka i nieprzespane noce. Kina nas ćwiczy przed maleństwem ;-) bo już od prawie roku przesypia całe noce (poza paroma wyjątkami, ale to na palcach jednej ręki można zliczyć).

Maks_olo mąż "liczy" na synka i też nie uwierzy póki nie zobaczy hihi ;-) ale już oswoiliśmy się z tą myślą.
Co do imion to ja wybierałam przy Kini (choć na Walerię się nie zgodził ;-) ale mi też w ostateczności bardziej się Kinga podobało), więc teraz kolej męża.
Skłaniamy się do Reni (Renata Małgorzata) lub odwrotnie ;-) albo jeszcze coś innego ;-) nie jesteśmy zdecydowani do końca.

Ja się śmiałam, że fajnie by było mieć Kingę i Ingę ;-) hihi
 
Ania ma chrypkę i gorączkę, też siedzimy w domu, ale to moja wina, bo zgrzała się w aucie i widocznie musiało ją przewiać jak wysiadaliśmy i szliśmy dosłownie 10 metrów do domu.

Tosiaczku
mi się strasznie imię Gabriela podoba ;-)
 
Tosiaczku ja uważam, że jak jest mała różnica między dziećmi, to lepiej jak są tej samej płci :-)
Kinga&Inga - podoba mi się :-D u nas Maks&Aleks ;-)
 
Ach, te problemy w doborze imion. Szymusia wybraliśmy w 8 miesiącu życia, a Asię tuż przed urodzeniem... bo za dużo dziewczyn znam i wszystkie imiona kojarzyły mi się z jakąś dziewczyną
 
U nas jest ten problem z doborem imienia, że niektóre formy po odmianie mi się nie podobają :p np. Hania jest ładnie, ale jak ktoś zawoła "Hanka" to już mniej :-(
 
reklama
Hejka
Dawno mnie tu nie było... Ale jakos nie mam czasu zaglądac na wszystkie wątki na których sie udzielam :dry:
Coraz blizej jest rozwiązania i juz troszkę nie mam siły i chciałabym urodzic..... ehhhh... A tak to wszystko w porządku, dzieciaczki rosna, łobuzują no i Hania nie może doczekac sie braciszka ;-) zobaczymy jak to bedzie jak juz sie pojawi na świecie, ale to raczej Daniel bedzie najbardziej zazdrosny :-) Mam nadzieję ze dam radę, bo jednak już to bedzie trójka dzieci... I czasem mam wątpliwosci :-(
Pozdrawiam was serdecznie i postaram sie zajrzec jeszcze ;-)
Buziaki
 
Do góry