reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Ja wybrałam się dziś do miasta odwiedziłam księgarnie i kupiłam książeczkę polecaną przez AnneJ, ale wybór jest, fajne oglądałam książeczki BożoNarodzeniowe zakupię następnym razem:tak:
onanana to ja dałam taniej bo 22zł ale nie podoba mi się odgłos świnki jakby chrypkę miała :szok:
Gola fajny ten stoliczek a to prezent już na Mikołaja?;-)
Ssabrina to zabawa będzie autkiem huhuh :tak:
Nimfii, nikta wybór jest ale zbytnio się nie opłaca kupować jednej książeczki przez neta ;-)

Byłam też w Lidlu i mam gazetkę od poniedziałku 19stego będą zabawki dla dzieci i właśnie książeczki z dźwiękami też wypatrzyłam:tak:


Edit;

eeee my mamy inną książeczkę teraz patrzę Hałaśliwe zwierzątka ale ten sam wydawca:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeju, dawno tu nie zagladalam! :szok: Jutro wybieram sie do miasta, wiec moze po zakupach bede sie chwalic lupami dla Mii. A ostatnio inwestujemy w ksiazeczki, bo Mia uwielbia! :tak:
 
U nas też rządzą zwykłe książeczki, jak rozgryzę, jak się wrzuca filmiki na You tube, to wam się pochwalę, jak czyta Arti :-)
 
anus0207 - elegancka ta sukienusia w sam raz dla małej księżniczki!

Co do książeczek, to ja mam problem z Zośką, bo... ona wszystko zjada. Laski, ja nie mogę jej dać nawet takiej grubej tekturowej książeczki, bo zaraz jest akcja ze zjadaniem jej rogów. Mam dwie książeczki z materiału i jedną taką jak do kąpieli. Wszystkie tekturowe musiałam pochować. Muszę poszukać na necie jakiś albo drewnianych (nie wiem, czy takie są), albo plastikowych.
niitka - fajny ten link, muszę coś takiego nabyć.
gola - ten stolik to taki full wypas ja widzę. Babcia Poli nieźle daje czadu z tymi prezentami :tak:


Ja się pochwalę bardzo przedwczesnym prezentem mikołajowym dla Zosi, ale wg nie trzeba korzystać, jak trafi się okazja:
FISHER PRICE KRZESEŁKO UCZYDEŁKO (2776663504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Krzesełko uczydełko. Niestety znowu używane, ale nowe prawie 2x droższe niż to za ile ja kupiłam. Mam nadzieje, że Zosi się spodoba.
 
Ostatnia edycja:
anek ja takze rozgladam sie juz za uzywanymi zabawkami na allegro ;-) bo faktycznie mozna kupic po fajnej cenie te firmowki :tak: Wlasnie obserwuje np taki globus ktory w sklepie kosztuje 200zl a na allegro aktualnie 37zl ;-) nie kupie go co prawda ale jestem ciakawa na jakiej sumie stanie.
A to krzeselko bardzo fajne :tak:
 
Anek kochana nie rozumiem dlaczego piszesz ze niestety znów używane?? maja ma praktycznie wszystkie te droższe zabawki używki i ja sobie bardzo chwalę a i ona nie narzeka:tak: Wyluzuj kochana. dzieciakom jest wszystko jedno!
 
Anek - super krzesełko!!! Ja też kupuję używane! No chyab, że dziadki zaszaleją i coś młodej kupią. Albo mam pożyczone coś od kumpeli. Zgadzam się dasz 3 stówy za zabawkę a za rok sprzedaż za góra 100 zł...

PS mirelk o- tak mimo, że Polisz średnio grzeczny już preznt od Mikołaja dostał!
 
Anek kochana nie rozumiem dlaczego piszesz ze niestety znów używane?? maja ma praktycznie wszystkie te droższe zabawki używki i ja sobie bardzo chwalę a i ona nie narzeka:tak: Wyluzuj kochana. dzieciakom jest wszystko jedno!
Ajj bo wiesz, ja Zosi jak do tej pory tylko pchacza kupiłam nowego na Roczek a tak to i zabawki i ciuszki ma wszystko z allegro. Jedyne nowe, to ma od (jak ja to nazywam) pielgrzymów, czyli z prezentów. ale qrde nie wyobrazam sobie dac tyle kasy za firmowe zabawkil, albo cuszki. Jak wchodze do 5-10-15 albo smyka to gały mam na wierzchu. Mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona tym moim "niestety".
 
reklama
ANEK ja ciebie rozumiem i twoje odczucia ;-) sama nieraz mialabym ochote pokupywac nowki ;-) mackowi ubrania kupuje nowki bo jemu to na dlugo starczy a Kubie... To mam chyba 90%uzywanych ciuszkow po Macku albo kupione na allegro, ale to nic bo sa w stanie idealnym czesto. Zauwazylam tez ze wiele firmowych zabawek mozna juz kupic tansze odpowiedniki. Np ten garnuszek klocuszek z Fisher Price identyczny i tez z melodiami jest na allegro za ok 35zl z wysylka juz. Albo takie miski jak szczeniaczek uczniaczek my kupilismy Mackowi w Auchan za 30zl ;-)
 
Do góry