reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

alma właśnie ja myślałam nad taką książeczką aby kupić małej..ona uwielbia coś naciskać a jak coś gra to już w ogóle,
Ma takiego fajnego misia co gra la bamba jak przy nim tańczy uwielbia go :-)
 
reklama
Teraz jest chyba taki etap ksiązeczkowy :tak:Kuba mi wszystkie sciaga z półki... Mamy cala mase ksiązeczek kartonowych albo z pianki ktorych nie zniszczy tak szybko - choć dwie już musialam kleic :-p no i mamy jeszcze poodbne jak Anna wklepila ksiazeczki z dzwiekami dzikich zwierzat oraz zwierzat ze wsi (wlasnie zakupione w Lidl;-))
Pamietam ze te grajace ksiazeczki to jedyna rzecz porzy ktorej maciek chcial mi jesc :-D wiec byly stale w obiegu :tak: A teraz szukam jeszcze co by dokupic jakies z dzwiekiem ;)
 
Anus piękną macie sukieneczkę, mam nadzieję że nam pokażesz fotki jak mała się będzie w niej prezentować:)


Macie już kupione sanki dla dzieciaczków, ja się pomału przymierzam tylko nie wiem jakie może coś polecicie, :tak:
 
MIRELKA my mamy drewniane sanki z oparciem. I jeszcze pasek parciany do zapiecia dziecka oraz spiworek do sanek zeby nie marzli
 
reklama
Anus piękna kieca!!!!
mirelka myślę że u nas będą sanki drewaniane z oparciem raczej. Podobno a auchan sa fajnie.
Anna wczoraj kupiłam Mai taką książeczkę ale bardziej się podobala tatusiowi niż jej...
 
Do góry