reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Anek kochana no co Ty. Czym mnie miałaś urazić?? Ja o prostu myślę że niepotzrebnie się stresujesz tym ze Zosia ma używki. Ja to jetsem dumna jak mi się uda coś fajnego za grosze wyhaczyć:tak:
 
reklama
Ja mimo że mamy kasę też nie mam nic przeciwko używanym rzeczom-oczywiście w dobrym stanie.Niektóre zabawki kupujemy nowe, niektóre dostałam po córce koleżanki.
Choć woałabym kupić używaną firmową rzecz niż jakąś zabawkę niewiadomego pochodzenia.
Więc Anek nie stresuj się:tak:.
 
ja też nie wiedzę nic złego w kupowaniu używanych zabawek jak tylko są w dobrym stanie to czemu nie kupić, też mamy zabawki firmowe kupione używane i wolę takie niż jak AnnaJ pisze nie wiadomego pochodzenia:tak:


ja się zastanawiam nad kupnem takiego wózka dla lalek może któraś ma albo poleci coś fajnego:)

WÓZEK DLA LALEK EKO NA PREZENT drewniany promocja (2793462349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Piękny Eko DREWNIANY wózek lalek z BUDKĄ KOLORY! (2784281224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


ten drugi z linka fajny ale strasznie drogi:szok:
 
ewika fajne :tak: u nas zajeloby za duzo miejsca :-( ale jesli chcecie miec pozniej osobno stolik to bardzo dobry pomysl. Mnie dla Macka bardzo brakuje czegos takiego, żeby mi nie mazal pisakami po calym stole przy ktorym normalnie jemy bo my nawet biurka nie mamy w domu. Takze takie konciki dla dziecka sa fajne a moze byc tak ze przyda ci sie szybciej niz myslisz ;-)
 
nimfi no właśnie myślałam w kategorii takiego kącika, wstawię później do pokoju małej i będzie miała gdzie rysować i sie bawić :)
 
anek krzesełko u nas było hitem ale już poszło w odstawke :tak:
jeśli chodzi o kącik dla malucha to kupiłam dzieciakom stolik i 2 krzesełka z Ikei z serii mamut ,na razie to ja siadam z Kubą i malujemy ,rysujemy itp a jak Lena będzie większa to jest miejsce dla dwójki ;-)
nimfii fajny ten globus :-)
 
ewika, jak macie miejsce, to chyba warto ;-) Ja dokładnie takie chciałam dla Maluta, ale niestety, mieszkanie z gumy nie jest i zwyciężyło że tak powiem normalne, które spokojnie można w kącie postawić :tak:
A co do używek, oryginałów, itd. Ja już dawno się przekonałam, że niekoniecznie to co firmowane logo jest lepsze... Niejednokrotnie się przekonałam, że np. zabawki najczęściej nie różnią się za wiele (wiadomo, nie mogą być takie same), ale że mają napis Fisher Price są kilkakrotnie droższe. Teraz już to olewam, patrzę tylko na to, żeby się nie rozpadało po pierwszym użyciu :-p
Zresztą, często tak samo jest z np. sprzetami agd, rtv, itd. Conajmniej połowę ceny płaci się za logo na przedmiocie.
Jeśli chodzi o ciuchy to tylko jakość Wójcika powaliła mnie na kolana, bo mam wrażenie, że te są niezniszczalne :-D No ale ceny z kosmosu i dla takich maluchów nie ma co kupować (no chyba, że ktoś naprawdę ma dużo kasy i może sobie pozwolić na wymianę takich ciuszków co 2 miesiące).
A ja np. upolowałam dla Oliwki kurtkę Hot Oil (młodzieżowa seria Wójcika) na zimę za całe 69,90 zł, nówka, z metkami.
I ja np. wychodzę z założenia, że owszem, ciuchy można kupić firmowe, ale jak wystarczą na długo. Jakbym miała Malutowi firmówki kupować to chyba reszta rodziny nic by nie jadła :-D
 
reklama
Anek spokojna głowa , nas tez nie stac na nowe zabaki i polujemy czesto na allegro na jakies uzywane i wcale nie są gorsze, nowe mamy w sumie tylko te ktore Lence kupi ktos na prezent :*
Mirelka Lenka dostała od babci na roczek na prezent taki (juz czeka w szafie na odpakowanie) ;-) WÓZEK 3 F. Z REG. RĄCZKĄ PROMOCJA 17 WZORÓW (2761603107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ewika, wydaje mi sie ze krzeselko juz raczej mało potrzebne i moze nawet i zbedny wydatek, fajne bo ma stoliczek, ale zawsze mozna zaoszczedzic i kupic stoliczek z krzeselkiem :) ale no zrobisz jak uwazasz ;-)
 
Do góry