reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Onanana a gdzie kupiłaś tą książeczkę z tej stronki co AnnaJ podała też chce kupił taką tylko kurde jakoś ostatnio marnie u mnie z wyjściami do sklepu nie chce mi się może zamówię przez neta a ty AnnaJ zamawiałaś z tej księgarni internetowej co podałaś czy stacjonarnej ;-)
 
reklama
mirelka ja zamawiałam z ksiegarni internetowej, nie z tej akurat co podałam, nie pamiętam tez ceny bo zamawiałam kilka książek.

onanana to fajnie że mąż zadowolony z książki:-D, jest jeszcze z odgłosami pojazdów to może pod choinkę mu kup:-D:-D
 
Gola u nas juz tatus szaleje i kupil(niby Samiemu) autko Audi zdalnie sterowane ale cos mi sie wydaje ze Sami to byla tylko wymowka bo teraz to tatus jezdzi autkiem a synek goni za nim i probuje je zlapac i tatus ma niezla frajde przy tym :-)
anus ​sliczna kiecuszka oj mariczka bedzie cudnie wygladac wniej :-)
 
Gola bardzo fajny stoliczek :-) mysmy kupili ten szescian interaktywny mlodemu zamiast stolika i bawi sie nim ale niedlugo ale teraz tez wszystkie zabawki co ma tez niebardzo go interesuja :tak::-) woli biegac i krzyczec a najlepsze zabawki to telefony,piloty i akcesoria kuchenne :-) a ostatnio nawet kosz na smieci jest super a zwlaszcza do wyjadania nie smiejcie sie ale nie glodze dziecka a ostatnio znalazlam go biegajacego z kawalkiem pomidora ktory wyciagnal z kosza na smieci :-D
 
Moj maz tez oczywiscie szaleje z zabawkami typu auta sterwoane itp... ale to naturalne ;-) to jeszcze nic - nasz sasiad ma dwie córki a i tak je obkupil w narzedzia z dzwiekiem, skutery, jezdziki, auta sterowane i ciuchcie :sorry2:


mirelka a takie ksiazeki jak annaj pokazala sa wlasnie okazyjnie w Lidlu ;) Oraz na codzien mozna je zkupic w Careforr czy Real na dziale z ksiazkami. W auchan maja tez spory wybór. No i w ksiegarniach takze :) Na allegro jest chyba tylko jeden rodzaj tej ksiazki jak patrzylam. Ceny ok 20-30zl

a nie jest spory wybor!
http://allegro.pl/ksiazki-dla-dzieci-i-mlodziezy-ksiazki-z-dodatkami-66783

a w lidlu to takie daja
http://allegro.pl/zwierzeta-morskie-dzwiekowa-z-dzwiekiem-lusterko-i2720288503.html

Z tym lusterekiem sa swietne! Tam sie wyświetlaja obrazki.
 
Ostatnia edycja:
mirelko ja kupiłam u mnie na mieście w ksiegarni. Zapłaciłam 28 zł więc sie opłacało.
AnnaJ poplułam sie aż jogurtem który właśnie jem hehehe
Gola fajny ten stoliczek ale kurde ta cena... Maja jeszcze się bawi tym stolikiem który jej w komisie kupiłam.

Mój D teraz bardzo chetnie bawi się Mai klockami drewnianymi. Buduje jej fajne wieże hehe Ja czekam aż Maja będzie starsza i będziemy razem mega duże puzzle razem układać.
 
reklama
Do góry