reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Ja mam chicco polly- używane udało mi się kupić za 190 zł i jest rewelacyjne. Jak będziecie miały okazję gdzieś kupić to naprawdę warto!!

Chciałam Wam powiedzieć że łóżeczko do którego linka wcześniej podałam sprawdza się rewelacyjnie. mama jest bardzo zadowolona bo poranną drzemke Maja u niej odpiernicza w tym łóżeczku pięknie. Ciesze się bo to znaczy ze na wczasach będzie ładnie spała:-D
 
Wydaje mi się, że to co wstawiła andrzelika1989 jako pierwsze (Krzesełko do karmienia 3w1 KinderKraft PLANET NOWE (2370884432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej) będzie lepsze i szczerze mówiąc sama się teraz na nie napaliłam;) Wydaje się stabilne, a chyba nie zajmuje tak dużo miejsca.
Wcześniej byłam bardzo napalona na CHICCO KRZESEŁKO DO KARMIENIA POLLY 2w1 2012 24h! (2431899008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , ale ono niestety zajmuje dużo miejsca i co teraz przede wszytskim zwraca moją uwagę - jest drogie.
To drugie co wrzuciła andrzelika1989 wydaje się być jego odpowiednikiem, ale widziałam je w świecie dziecka i niestety ma dużo gorszej jakości ceratkę i stoliczek dla dziecka jest niewielki, ale za to jest dużo tańsze od chicco.
Drewniane też oglądałam w mothercare i rzeczywiście zajmuje najmniej miejsca ze wszystkich, ale sądzę, że dziecku może być w nim niewygodnie. Oparcie z siedziskiem są pod kątem 90 stopni, a nikt długo nie usiedzi w takije pozycji...

Co do wózków to moja Ewa też najbardziej lubi jeździć na brzuszku, bo wszystko obserwuje i nie nudzi się. Nawet w gondoli tAk ją woziłam, tylko budę opuszczałam żeby widziała co się dzieje:) ewika87 A ze spacerówek polecić mogę mclarena xlr(wózek Mclaren xlr spacerówka (2449158309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), xt(wózek Mclaren XT spacerówka (2449157768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), tańsza opcja- cybex calisto(WÓZEK SPACEROWY CYBEX CALLISTO 2012 GRATISY! OLS.! (2451196901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), topaz(Cybex Wózek spacerowy Topaz Kolory 2012! Gratisy! (2420391460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), lub peg perego(Wozek Peg Perego Pliko P3 Compact 2011 JAVA (2431995701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.). Każda z nich rozkłada się niemal na płasko. Mam peg perego pliko p3, ale trudno się przestawić na niego po wózku na pompowanych...jak bym była zmuszona kupić małej kolejną brykę to cybex calisto by wygrał
 
martus masz rację z tym drewnianym z tym,że dziecko się męczy mój Alan to aż zjeżdżał, ja chyba też kupię to pierwsze chociaż drugie mnie się z wyglądu podoba, ale ja w sumie też za wiele miejsca nie mam więc tamto zgrabniejsze
 
Ja mam peg perego primma pappa i jest to krzesełko tego typu co chicoo polly... Zgadza się że zajmują sporo miejsca, ale jak dla mnie są super. Drewniane równiez mam(dostałam jako gratis) i w gruncie rzeczy nie wiem co będe z nim robić...
 
Muszę się pochwalić, dzisiaj przyszedł zamówiony kojec i fotelik samochodowy:-) wiem, że takiego fotelika część z Was by nie kupiła, ale dla nas musi wystarczyć. Z kojca Franek się bardzo cieszył aż w szoku byłam, myślałam, że raczej będzie jak zwykle marudził!
FOTELIK SAMOCHODOWY 4BABY WEELMO 9-25 KG+8xGRATIS (2440184634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
2KOJEC ŁÓŻKO ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BABY DESIGN PLAY (2440184645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
cocca jak fotelik ogólnie na żywo ?? My się zastanawiamy nad kupnem bo w tym co ma nie da się już jeździć...właśnie myślałam nad takim co ty kupiłaś;-)
 
reklama
margana super krzesełko!!
Cocca świetne zakupy!! Ale Franuś będzie miał raj w tym kojcu!!


Co do krzesełka to ja poluję na używanego Romera King Plus. Sadzaliśmy w nim Maję i super pozycją i w ogóle a i bezpieczny jest bardzo. Mam nadzieję że uda nam się odkupić od kogoś uczciwego fajną używkę bo nowy strasznie drogi...

Mam pytanie do mam jeżdżących na rowerach. Czy planujecie zakup krzesełka na rower?? Wiem że mim jeździ i ma hamaxa ale chciałam zapytać czy są jeszcze jakieś mamusie i czy może któraś z Was miała stycznośc z krzesełkiem montowanym z przodu?? Bo rozważamy taki zakup...
 
Do góry