reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Ja odkupiłam od koleżanki ten wózek WÓZEK ELF 2012 BABY DESIGN * PARASOLKA * BIELSKO (2406515223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ten fiolecik) i jest bardzo wygodny i w sumie fajny. Dałam 150 zł- w super stanie i jestem zadowolona.

Winki do mnie nie przemawia kubełkowe siedzisko ale mam nadzieje że Olinek będzie zadowolony:-D:-D

Aha jeszcze kupiłam wczoraj Mai łóżeczko. dziś przyszło i jest zajebi*ste. Nie wiem jak z wygodą... LOZECZKO TURYSTYCZNE KOJEC Milly Mally Mirage !!! (2414696798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wzięłam t z krową:-D
 
reklama
A My właśnie zakupiliśmy ( za pośrednictwem moich rodziców)chodzik, bo w innym wypadku mały niedługo zrobi sobie i mnie krzywdę... Tak strasznie chce chodzić, utrzymuje sie na nogach przy meblach ale jeszcze się chwieje i leci do tyłu :( a mój kręgosłup nie daje rady przez godzinę popylać w pozycji na wpół schylonej....
( wiem, wiem, chodzik to zuo, nie mam zamiaru wsadzać go do niego często, zwłaszcza, że i tak nie mam za wielu powierzchni do jeżdżenia, głównie będzie śmigać w kojcu albo po tapczanie).
Acchhh, Winki ja zachorowałam na tą parasolkę odkąd zobaczyłam ją w którejś z gazet dla mam :-p Ale jakmój zobaczył cenę ( ok 750zł) to mnie lekko śmiechem zabił :D
 
Ostatnia edycja:
Winki ja ten wózek widziałam na żywo i jest śliczny z tym, że był fioletowy. Znajoma jest z niego bardzo zadowolona i jest lekki z tego co próbowałam nim jeździć.
 
Julianna -wozek kupilam na Allegro ( przedwczoraj) a dzis juz przyszedl do domu. Ja go na zywca nigdy nie widzialam ,ale mam nadzieje ze bedzie ok. Kosztowal 620 zl ,wiec troszke mniej niz w sklepach.
Niuniunia- ja kupilam czarny, co by mi sie dziecko w swych kolorowych ubrankach ladnie prezentowalo.
Onanana- ja mam kubelkowe siedzenie w moim prawdziwym wozku ,wiec Oli tylk otakie zna i nie mam z nim zadnego problemu.
Fajna ta parasolka. Jaki kolor kupilas?
Ja mam lozeczka turystyczne jedno u mamy i jedno u siostrey. To u siostry ma tylko dno przy podlodze ( nie ma podwieszanego) i jest to okropne tak sie schylac. No ale lada dzien wszystkie i tak poopuszczamy nasze lozeczka. Oo. juz widze ,ze fioletowka. Ladny
 
Winki Majka strasznie lubi na spacerach jeździć na brzuszku więc u nas kubełek by się kompletnie nie sprawdził:szok: Ta nasza spacerowka może szalu nie robi ale najgorsza tez nie jest:-D Poza tym dałam za nią 150 zł więc prawie za darmo. A łóżeczko świadomie ma najniższy poziom. Ma służyć tylko na wyjazdy i ewentualnie do zabawy :-D
 
No dobra czytam i czytam i proszę o jedno: szybki skrót kto ma jaką spacerówkę i czy jest z niej zadowolony bo szukam i szukam jakieś fajnej fury (i nie drogiej) i jestem coraz glupsza!!!
 
Nie ma lekko ewika. Czekaja cie dlugie i mozolne poszukiwania. :confused2:Ja zdam relacje w srode jak dotre do Poznania
onanana- w wozku na brzuszku.?:szok: Fajnie to musi wygladac
 
winki - cuuudny wózior, też myślę o spacerówie Quinyy Zapp, albo takim jak masz Ty - zdaj proszę relację jak się nim jeździ :)
onanana - kurcze, Pola by tak na bank nie pojeździła, aparatka z Waszej Mai :-D
 
reklama
Gola- ten moj wozik rozni sie od Zappa tylko tym ,ze ma siedzisko rozkladane ,w 3 stopniach. Mozna tez ustawic je przedem do mamy lub swiata. Dlatego nazywa sie Xtra :-D. roznica jest 200 zl.
 
Do góry