reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Co do termometru to wczoraj kupiłam Microlife NC 100
Microlife NC 100 - Ceneo.pl

Jest super, naprawdę dokładnie mierzy. Fajne jest w nim to, że zmienia się tryb z mierzenia temp ciała na rzeczy i w skali 0-100 stopni można mierzyć np wodę, zupki, mleczko itp. Ma dobre opinie i cena jest w miarę ok. Ja POLECAM :-)
ja właśnie też go zamówiłam i czekam na przesyłkę
 
reklama
Hej dziewczyny.

Planuje kupic sterilizator do butelelk...myslalam o mikrofalowym.
Doradzcie i napiszcie: czy jak kupie np.aventu to pasuja tylko butelki aventu do niego,czy mozna smoczki i koncowki od laktatora w nim sterylizowac? A moze ma ktos firmy TT?
 
Ja mam AVENT do mikrofalówki. Jest duży, z pewnością wszystko w nim zmieścisz, każde butelki, smoczki, kubeczki itp.
Koniecznie zwróć uwagę czy zmieści ci się do mikrofalówki, bo jest naprawdę spory, a z tego co wiem to już nie jedna osoba miała niemiłą niespodziankę.
Jak się sprawuje ci nie powiem, bo jeszcze go nie używałam ;-)
 
Hej dziewczyny.

Planuje kupic sterilizator do butelelk...myslalam o mikrofalowym.
Doradzcie i napiszcie: czy jak kupie np.aventu to pasuja tylko butelki aventu do niego,czy mozna smoczki i koncowki od laktatora w nim sterylizowac? A moze ma ktos firmy TT?
ja mam avent elektryczny i mieści spokojnie butelki medeli i nie tylko , a za pierwszym razem miałam z canpolu mikrofalowy i on dopiero jest wielki :tak: , nie mieścił się w kuchence i musiałam pożyczyć od szwagierki inny
 
alma26, AniaSm też mam ten duży z Aventu - jest super:)
Dziewczyny które mają wózior MUTSY , powiedzcie mi czy można dokupić bazę do fotelika mutsy? bo się go ku...rewnie źle w aucie montuje
 
Gola84 nie można dokupić bazy do tego fotelika.My już się nauczyliśmy montować ale pierwszy raz też mąż drapał się w głowę jak to zamontować.

Sara fajne krzesełko.Ja też już mam, jedno peg perego w takim stylu jak Twoje-dostałam od koleżanki, a drugie drewniane-też dostałam w sklepie jako prezent przeprosinowy w związku z komplikacjami z dostawą wózka;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anna dziękuję! Żałuję, że nie wzięłam maxi - cosi, a nie będę przecież kupować drugieg fotelika...
Sara fajowe krzesełko:)
 
Do góry