reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
A to kosz z prezentami, który dostał Tymek od ludzi z pracy mojego męża...tradycja jest taka że pierwszy odpakowuje się jak dziecko się urodzi i po jednym każdego dnia...A po kilku tygodniach Ci co kupowali prezenty będą umawiać się i przychodzić na krótkie(półgodzinne) odwiedziny..."oglądać" dziecko
Obraz 224.jpg
 
mycha ale masz talent!!! Z czego zrobiłaś ten napis??
Anna super tradycja!!! Sama jestem ciekawa co tam macie ukryte;-)
 
onanana szablony literek wycięłam z materiału,pozszywałam i wypchałam watą a do ściany przylepie ścienną taśmą dwustronną :-)
 
Mycha świetne literki, pracowita babka z Ciebie!!! Ja zamawiałam drewniane i malowane z Alllegro, jak mój szanowny małż wreszcie mi je zawiesi, to wstawię foty :-)
Anna bardzo fajna tradycja, podoba mi się, bo to sama frajda z codziennego odpakowywania prezentów!
 
reklama
Ja też muszę się pochwalic,że zaczęłam kupowac ciuszki dla mojej Majeczki. Musze przyznac że kiedy kupowałam te maleńkie szatki to czulam się jakbym kupowała ubranka dla lalek takie maniunie:)
 
Do góry