reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

andrzelika Maciek wazyl 3800g i wzrost mial 57cm, a wiec ja szybko przeszlam na rozmiar ubran 62. Gin na ostatnim USG przed porodem mierzac kość udowa stwierdzil ze syn bedzie dlugi i tym raz tez cos o tym wsponnial, ale jeszcze zobaczymy pod sam koniec ;-) Stad moje podejrzenia ze rozmiar ponize 50 sie nie przyda.

majuska i ja podgladam aukcje Xlanderow Xa, a takze Tako Jumper (X lub GT, ewentualnie Warrior) ale mam juz metlik w glowie i nie wiem sama czego chce :p Musze te wozki zobaczyc na zywo i je poprubowac bo tak to nic nie zalatwie w tej kwesti...
Już były takie "promocje" ze az zal bylo nie brac.... Niskie ceny tylko dlatego ze opis wozka byl kiepski, albo jakosc zdjec.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale Wy macie zdobyczy, ja czekam do poniedziałku.jak będę wiedziała że z dzidzią wszystko ok i kto to, to zaczynam szaleństwo zakupowe.
 
Majuska cudności!!! a jakie to rozmiary? bo wydaje się ,ze te sukienusie to już takie większe na wiosnę.Kurcze u nas na osiedlu w lumpie same wycenione rzeczy i wychodzi drogo.A ty kupujesz na wagę czy wycenione? Bo jak dla mnie używany bodziak za 5 zł to dużo,ja nowe kupiłam w promocji w tesco za 3 zł,a wczoraj widziałam fajne 3-paki bodziaków z długim rękawem z disneya za 20 zł,z krótkim też były i wychodziło ok 7zł/szt.Ze śpiochami tak samo 8-10 zł używane,gdzie widziałam nowe 3-paki za 22 zł:tak:
 
Nimfii ja też za tymi dwoma właśnie wózkami patrzę, moje znajome je sobie bardzo chwalą, więc już nie zawalam głowy informacjami tylko szukam pod kątem tych dwóch, Xlander bardziej mi sie podoba chyba, jak ta licytacja mi nie wypali to będe szukac dalej, w końcu jest jeszcze troche czasu, raczej na razie skupiam się na używanych w dobrym stanie, wiem, że czas tak szybko leci, że nie warto wywalać dużo kasy tylko dlatego, ze coś jest nowe ze sklepu. ja sobie przypomne wózki dla moich wcześniejszych dzieci to mi sie śmiać chce, ale jakoś się jeździło i daliśmy radę, teraz te wózki to jak statki kosmiczne co najmniej wyglądają :)

Madzia różne kupuję, i na wagę i wyceniane, wyceniane są z mętką więc nówki markowe ( np. Mark&Spencer) za 5zł biore bez zmrużenia oka, wiem że są niezniszczalne, na wagę wybieram sobie tylko to co jest w stanie idealnym, te sukienunie, to tak już na pół roczku, więc na wiosnę - lato właśnie, wybieram rozmiary 56 malutko, 68, 74 więcej, wole teraz pogrzebac i cos powybierac nawet na zaś, potem będzie na to mniej czasu :)
 
Ostatnia edycja:
Madzia faktycznie bodziaki uzywane za 5 zl to szalona cena :shocked2: ja nowe kupowalam tez za 3zl a promocja co chwile byla w Realu, Carefour, albo Auchan, a jakość idealna -niemal jak Early Days :-)
Za to ja używki kupuje raczej swetry, bluzy, spodnie -no takie ubranka z gornej półki cenowej ;-)

majuska :tak: i ja tez juz za używanymi wozeczkami patrze. Tako troszke tansze, ale zdecyduje ostecznie jak w sklepie porównam. Kupie pewnie na Allegro, bo konkurencja cenowa wieksza i ceny nizsze niz w komisach ;-)
Czytalam dzis opinie o Jumper i troszke mnie martwi to, ze uzytkownicy uwazaja go za ciężki i nie do znoszenia po schodach :-( Bo ja innej opcji nie mam jak stoczyc wozek po schodach. No ale pompowane kola robia swoje i jest cos za cos - jakos bede musiala dac sobie rade,bo z tego co porownuje to lżejsze wózki sa niewiele lzejsze tak naprawde :sorry:
No a przy Macku mialam wlasnie taki wozek chyba 15kg i byl okropnie masywny, no ale coz.... Znów sie nadźwigam.
Tak czy inaczej zdecydowalam nie szalec z zakupem wozka bo to dla nas tylko na rok bedzie a po kolejnej zimie wskoczymy w parasolke (ktora juz mamy ;-))
 
andrzelika1989 nie zła kolekcję uzbierałaś, fajnie
Majuska1 fajne te ciuszki z lumpka ja też jak jest okazja to kupuję już tak przyszłościowo na wiosnę i lato rozmiar 68,74 ja jak idę do lumpka to spędzam tam ponad 2godziny tyle tego jest też tak macie:-)

ja znowu wczoraj poszalałam na allegro lubię zamawiać na allegro ale zanim wybiorę sprzedawcę to wszystkie opinie muszę przeczytać zamówiłam pościel 6części, rożek, i przewijak
dziś właśnie dostałam paczkę z akcesoriami które też zamawiałam na allegro i zamówiłam podkład na materac ale jakiś taki dziwny taka ceratka jak myślicie dziewczyny czy to będzie wygodne nie będzie to szeleścić pisze że jest delikatny, miękki nie odparza i nie drażni skóry jakoś to do mnie nie przemawia a wy co będziecie podkładać na materac może jest coś innego bardziej naturalnego niż ta ceratka poroszę o jakieś rady;-)
 
reklama
jeszcze w temacie lumpów...ja wczoraj weszłam tak góra na pół godzinki z córą, a wyszłyśmy po 2 godzinach:rofl2: u nas jest tych szmat mnóstwo , ale mam swój ulubiony szmateks taki właśnie gdzie jest multum dziecinnych ciuszków, pani mnie zaprosiła na koniec sierpnia, bo ma być ogromna dostawa różności, sporo jesieni i zimy, już łapkami przebieram z radości :)

Dziewczyny jeszcze mam takie pytanko, bo właśnie wróciłam z Reala, zauważyłam, że jest promocja na Pampersy jakaś, bo ludzie drą po kilka opakowań, mignęło mi tylko , że paczka jest bodajże po 43 zł z groszami ( ale nie wiem ile sztuk w opakowaniu ) Napiszcie jak to z tymi promocjami, jakie ceny sa dobre, kiedy warto kupować te Pampersy. Pytam właśnie o Pampersy bo słyszałam, że to najbezpieczniejsze pieluchy dla maluszka, tzn. nie uczulające i ogólnie najlepsze.
 
Do góry