reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

ANKUSCH no mnie tak tata przekupywal wszystkim co tylko chcialam. Jako dziecko wiedzialam ze moge to wykorzystac ,ale i tak najbardziej mi brakowalo czasu spedzonego z nim. Natomiast mama zawsze mi mowila ze nie stac jej na drogie prezenty, ale ze woli mi dac siebie i swoj czas, ktory spedzalysmy razem. To bylo najcenniejsze i to pamietam do tej pory, a nie maskotki czy slodycze ktore dawal mi tata ;-)

Im dziecko bedzie wieksze tym wiecej fajny darmowych zabaw mozna z nim wymyslac ;-) nie sa potrzebne te wszystkie grajaco swiecace choc tez sa dobra alternatywa. Ale jak widze po Macku to on i tak najwieksza frajde ma jak moze sie pobawic bankami mydlanymi, albo piana w kapieli. Jak sobie wezmie garnki i udaje gotowanie. Jak rozklada sobie namiot pod stolem, albo obstawia siekrzeslami i udaje zabawe w sklep ;-) a zabawki leza i sie kurza chyba ze sa potrzebne jako rekwizyty :p
ksiazki w nie warto inwestowac ;-) za rok juz w edukacyjne na dwulatkow
 
reklama
Wiecie co, moja mała ma dużo zabawek, ciuchów a ja i tak wiecznie myślę że za mało! A najlepsze są te najtańsze zabawki lub takie typu : miska, garnek, drewniania łyżka! także dziewczyny nei schizujcie prosze że mało, że używane... dla naszych szkrabów najwazniejsza jest nasza miłość a nie marka zabawek!!
 
Bejbisy widziałam - rewela , mały Mongołek i Murzynka najlepsi!
Ale się uśmiałam, dzieci są rozkoszne - i tam właśnie an tym filmie zajebiście widać, jak mała Japonka ( roczek) ma mnóstwo zabawek najnowszej technologii koło siebie, a i tak płacze, nie umie się niczym zabawić, rzuca się po podłodze. I za chwilę dla kontrastum pokazane Mongolątko ( wszytskie dzieci w tym samym wieku) ,jak się bawi rolką papieru toaletowego przez dłuugi czas, czy mała Murzynka kością znalezioną w piasku ;)
Tak więc, najlepsze są najprostsze zabawki - czyt. przedmioty użytku codziennego, oczywiśćie bezpieczne.

Ja z kolei uważam, że Pola ma za dużo pierdół i zabawek, bo bawi się w sumie tylko 3 albo 4 ma ;) Więc reszta niepotrzebna ;)
 
Kuba sie bawi ksiazkami chetnie i tym pianinkiem ktory dostal na urodziny. A te stare grzechotki i gryzaki juz wcale go nie interesuja.
 
To ja też Wam sie pochwalę, jak u nas jest. A mianowicie zabawki wybieram i wyszukuję ja, głównie na all, tablica.pl. Dziś byłam w komisie bo miałam po drodze i upolowałam Skrzynkę pocztową z Fishera za 29 zika, polską, to nawet jak na allegro cena bardzo mała, więc wciągnęliśmy i Igor bawił się nią cały wieczór. Do tej pory kupiłam też garnuszek na kocuszek za 20 zł. i hipcia z klockami za 40 zł. Wszystko w stanie idealnym, tu muszę przyznać, ze te firmowe zabawki są jednak niezniszczalne, chociaż jak czasami widzę jak Igor nimi rzuca, to już chyba my ich dalej nie pchniemy, hyhy.

A teraz poluję na coś z little people pod poduchę. Zobaczymy czy też będę miała tyle szczęścia, uważam, ze to fajna zabawka bo widziałam jak igor bawił się domkiem dla lalek takim interaktywnym i widziałam jak mu gały wychodzą do tych przycisków, jak słucha gdzie leci woda, gdzie kotek miauczy etc. Może jeszcze potrwa zanim będzie się nią bawił tak jak powinien, ale frajdę będzie już teraz miał.
 
Cocca, mój Malut ma jeździk (nie taki sam) i też jest zachwycony. Planowaliśmy mu kupić na roczek, ale dziadek w wielkiej tajemnicy przysłał nam kuriera z takim właśnie prezentem ;-) A najlepsze jest to, że nic nie widział, że coś takiego chcemy :-D
Tylko w naszym są okropne melodyjki, ja nie cierpię tych muzyczek :angry:
 
reklama
Dziewczyny absolutnie sie z wami zgadzam. Po co kupowac wszystko nowe jak dzieciaki i tak tylko mement sie bawia i juz w kat.
Sama czasem kupje na eBayu ciuszki dla Olinka ,bo te dobrych marek sa naprawde niezniszczalne.
Zabawek nie kupuje duzo,za to kupuje ksiazeczki bo jak inne bobiki Oli uwielbia je ogladac. Nie znosze duzych plastikowych glosnych zabawek( oczywiscie Oli za nimi przepada), wiec takowych nie kupuje w ogole. Rodzina o tym wie wiec nie ma problemu.
No ale na wczorajszy roczek Oli dostal troche prezentow w tym oczywiscie koszmarek stoliczek edukacyjny. Mam nadziej ,ze mu sie szybko znudzi i gdzies go oddam. 690166.png

Od tatusia dostal jezdzik ,dosc proste czerwone auto ktorym sie dzis duzo bawil. niestety narazie umie jezdzic w tyl.( jak mu zrobie na nim zdjecie to wkleje).
Dostal dwa komplety duplo ktore jeszcze poczekaja ,kilka ksiazeczek, drewniane fajowe puzzle w tym stylu wooden_puzzle_farm.jpg i fajny dresik jednoczesciowy.
Od swojej opiekunki dostal wisiorek z jakims specialnym kamieniem.
Jednak moje ulubione prezenty to : walizeczka Trunki od mojej mamy image_big_38141986.jpg. Na niej dziecko siedzi na lotnisku ,a rodzic ciagnie ,albo mozna przewiesic przez ramie ,jak torbe podrozna.
Od mojej siostry i jej pana dostal Maskotke Elmo i komplet sniadaniwwy M&P z motywem pieska jaki ma w calym swoim pokoju 41maYfMw8jL._SL500_AA300_.jpg.
Ode mnie czym wam sie pochwale Oli dostal pierwszy w zyciu perfum. Delikatniutka wode toaletowa dla chlopcow z Zary. 0048409999_1_1_3.jpg. Teraz to synus generalnie ladnie pachnie ,ale szczeze mowiac to ten perfumik przydalby mi sie jak Oli byl malutki i ciagle walil ulanym mlekiem.:-D.
Dostal tez ode mnie plecaczek do ktorego jest smycz. Wiec jak zaczniemy stawiac samodzielne kroczki to na spacerek na smyczy bedziemy wychodzic. Co o tym myslicie ?
LittleLife Backpacks - LittleLife Toddler Animal Backpack - Turtle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry