reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

cocca i my mamy jeZdzik Kiddeland - taki jak Wasz tylko bez Kubusia Puchatka ;-) ale to jeszcze od czasow Mackowych... Kuba go uwielbia...


winki mnie sie bardzo te walizki podobaja :tak: wam sie na pewno przyda bo sposo podruzujecie. a stoliczek moze byc tak ze mu sie szybko znudzi. Moj maciek mial tak z pchaczem ze wcale go nie uzywal i odsprzedalismy ;-) Nieraz dzieci nie chca sie bawic tymi wypasionymi zabawkami.

A my stoliczka nie mamy i nawet o niem nie mysle ze wzgledu na to ze mamy malo miejsca. w glowie mam tylko malutkie zabawki :-)
 
reklama
Winki fajne prezenty!! Ja to się ciesze jak moje dziecko sie czymś ładnie bawi i sprawia mu to frajdę. Maja stoliczek ma juz kilka miesięcy, podchodzi do niego często, ponaciska, pobawi sie, myslę że to fajna zabawka. Ja natomiast nie wpadłabym na pomysł żeby dziecku kupić perfumy... wybacz ale mam wrażenie że dla dziecka radość wątpliwa z takiego prezentu.. Dzieciaczki fajnie pachną swoim naturalnym zapachem.
 
nimfii, my od dawna już kąpiemy Malutka w brodziku (wanny nie mamy) i używamy matę antypoślizgową :tak: Tylko trzeba bardzo pilnować, żeby się jakiś grzyb nie rozwinął, ja regularnie wrzucam do pralki i piorę, a na po kąpieli przyklejam nad brodzikiem do płytek żeby woda spłynęła ;-)
 
potworek ja pewnie bede musiala ja odkarzac czyms plesniobujczym bo niestety nam sie plesn podostawala pod tapete :-( i musze czesto ja zwalczac :-( Marzy nam sie remont łazienki żeby wszystko opłytkowac bo podloga zwlaszcza pod wanna jest juz koszmarna :szok: mamy tam gumolit calkiem spekany :crazy:
 
Winki ten plecak ze smyczą jest super, maluszki nie lubią chodzić za rączkę, Franek pędzi gdzie sam chce, więc taka kontrola jest świetna, bo sie wtedy nie denerwuje, że Ty go zatrzymujesz. Widziałam kiedyś w ZOO kobietę, która tak spacerowała z dzieckiem, w takim masie ludzi masz pewność, że dziecko nie ucieknie i nie zginie a dziecko zadowolone, że może iść "samo". Choć wiem, że wielu to oburza;-)
Nimfii my już dawno kąpiemy w wannie, bo mieliśmy mała wanienkę, Franek siedzi na ręczniku a my kontrolujemy (nie trzymamy, tylko patrzymy i w razie czego łapiemy,mata u nas nie zdała egzaminu, Franek bał się na niej siadać)

A to krzesełko zrobione przez dziadzia zwanego przez Franka Nana;-)
100_6339.jpg100_6333.jpg
 
Ostatnia edycja:
COCCA krzeselko swietne. Ja dostalam od wujka wlasnorecznie robiony taborecik ze 20lat temu i mam go do tej pory :-) fajna pamiatka po wujku ktory juz zmarl.
no wlasnie chce Kuba od pierwszej kapieli w duzej wannie wlozyc od razu na mate zeby nie mial porownania jak to jest kapac sie z mata i bez maty. Licze na to ze pomysli sobie ze tak trzeba. On na szczescie nie umie tak samodzielnie stac w wannie wiec bedzie musial usiasc ;-)
 
reklama
winki prezenty fuul wypas ;-)
cocca mój teściu jakiś czas temu kupił na targówku podobne krzesełka 4 ze stolikiem z jakimiś obrazkami za 200zł i szwagierki dzieciakom dał.
bardzo ładne ;-)Franuś jak fajnie na nim siedzi hihi
 
Do góry