reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Winki ja w sumie jestem zadowolona ze spacerówki w obecnym wozie ale zajmuje mi cały bagażnik. Mam duże auto a bagażnik malusi...
 
reklama
alma moj starszy syn mial ten kobek ale z LOVI 360. Nie chcial pic ani z niego ani z niekapkow. Pil sok tylko ze zwyklego kubka treningowego (nie niekapka). Napisz jak Wam idzie nauka picia.
 
Tak wszystki kupujecie wozki ,ze i ja sie skusze. znalazlam jeden co mi odpowiada ,a po zlozeniu jest maly i lekki.
Quinny Zapp Extra. Czy ktoras ma ,miala ,bodz widziala na zywo?
Bo u mnie w tym cudownym kraju mozna kupic tylko przez neta.
zapp-xtra-side-reclining.jpg
 
Mirelka dzieki. To sa jednak opinie o Zapp ,a moj ma byc Zapp extra. Czyli dodatkowa wersja ze mozna wozek przechyluic lub zrobic na plasko. I u mnie to tez ma byc wersja lekka ,wyjazdowo -samolotowa. Ale mi sie podoba
 
Winki nie doczytałam tego Extra czyli powinien u Was się sprawdzić, właśnie większość mam w tych opiniach narzekało na brak rozkładania oparcia na płasko i brak kosza na zakupy:tak:a ten Extra to już ma
 
reklama
Do góry