reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Kochane moje zwracam się z prośbą o opinię na temat dwóch rzeczy. Mam do odkupienia (myślę ze za pół ceny) uzywany wózek (w super stanie) BABY DESIGN wózek dziecięcy model ELF (2371753516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od koleżąnki z pracy więc z pewnej ręki. Co o nim myślicie?? Czy któraś z Was miała z nim do czynienia??
A druga sprawa to fotelik FOTELIK SAMOCHODOWY ROMER KING PLUS FOLIA GRATISY (2396674672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
. Zastanawiam sie nad kupieniem używanego (cena nie jest super zachęcająca). Co myślicie???

tutaj masz opinie o wózku Opinie o Elf, spacerówka Baby Design - bangla.pl , a jeśli chodzi o fotelik to jeśli masz z pewnego źródła śmiało możesz kupować
 
onanana jeśli chodzi o fotelik to moje koleżanki wszystkie polecają albo maxi cosi tobi albo właśnie romer king plus, więc wybór dobry. Ale ja bym nigdy nie kupiła używanego od obcej osoby, bo nigdy nie wiadomo czy nie brał udziału w wypadku, a drobne uszkodzenia moga nie byc widoczne. A kazdy udział w wypadku, nawet jak nie widać uszkodzeń powoduje, ze fotelik juz swojej funkcji nie spełnia. No chyba, ze od kogoś znajomego, gdzie masz pewność, ze Cie nie oszuka.

A jeśli chodzi o wózek, to pewnie, ze warto brać od koleżani, tylko tak jak dziewczyny piszą - przymierz Maję do niego. Bo moze jej sie nie spodoba;-)
 
winki ja uważam, ze parasolka jest dla dziecka, które juz chodzi, dlatego nie kupuję na razie. Na zimę sie nie przyda, bo będzie niewygodna, więc planuję taki zakup na następna wiosnę:-) A i tak będę jej używać pewnie wymiennie ze zwykłą spacerówką.
 
winki my ze względu takiego chcemy kupić parasolkę aby nie dużo miejsca zajmowała bo często gdzieś jeździmy a stelaż i reszta troszkę zajmuje.Jeszcze trochę i będę z małą jeździła do mamuśki autobusem a mam kawałek a nie chcę dźwigać dziecka i wózka z kołami dużymi pompowanymi itp.ale sobie zostawię na zimę tą spacerówkę od tego co mam teraz lepiej po śniegu będzie śmigać.;-)
 
winki - pamiętam, że ja kupiłam ten sam fotelik, który Wy macie - Maxi Cosi Pebble i też nie mam zamiaru kupować na razie nic innego, jest OK dla Poli , mieści się w nim super , jeszce jeździ w tej wkładce pod pupcią, bo inaczej wpada w niego, Wy jeszcze też jej używacie?
onanana - jak czytałam na necie, to większość poleca Maxi -Cosi, albo Romera:)
alma- fajny wózior
Ankusch - nie wiem nic kochana, ale ładnie wygląda ;)
 
reklama
Ja za spacerówą zacznę się rozglądać po zimie, jak juz maly będzie dreptal. Ale racja, że te stelarze od wózkow 2w1 są ciężkie. Mi razem z buda zajmuje prawie cały bagażnik (a maamy Passata combi).
 
Do góry