reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Julianna super prezenty!!! My czkamy na te od taty za 2 tyg przyjeżdza z Niemiec to przywozi i ja juz nic nie kupowałam tylko lalke dla córki MOnstr High
 
reklama
alma - aż musiałam sprawdzić co to te monster high;) O żesz to jakieś wampiry, czy zombiaki, kurde jakie teraz są zabawki - a jakie ceny!!!!!!!Ale lalka mi się podoba :)
 
alma - aż musiałam sprawdzić co to te monster high;) O żesz to jakieś wampiry, czy zombiaki, kurde jakie teraz są zabawki - a jakie ceny!!!!!!!Ale lalka mi się podoba :)

Dziewczyny ja jestem mega w temacie monster high za sprawą mojej kochanej Julci lat 10 - córci od brata (ale kocham jak swoją;) Ta seria jest ulubioną u dziewczynek 8-10 lat. Fakt trochę są dziwne takie niby zombie, ale i tak lepsze niż barbie z naszych czasów - te to dopiero były nierealne.


Julka jak była mniejsza to lubiała jeszcze Witch a jak jeszcze mniejsza to hello kitty (dla 2latki).
 
Anek82 My Witch już przerabialiśmy, Barbie, Bratz Polly Poket, Petshopy i Pony teraz te lalki na topie!!

Tak wiec dziewczynki mające córeczki wszystko przed Wami!!!!!i sporo kasy też wam pójdzie z portfela ale co sie nie robi dla naszych pociech!!!!
 
hehehh apropo lalek mój mąż ostatnio mówi do Martynki " Martysiu tatuś musi już iść do pracy zarabiać na twoje laleczki " ale się uśmiałam :-D:-D
 
AniaSm ta kostka super potwierdzam, tylko u nas teraz stoi schowana bo Niunia chce światełko i wrzeszczy bo nie może go wsiąść.. weź daj dziecku światełko z lampki:confused2:
 
Po dyskusji o tych lalkach potworach zrobiłam dziś rekonesans w Smyku ;-) niezłe ceny maja na te "laleczki" i na akcesoria do nich, nawet 160 zł :szok: a najlepsze jest to, że na tych lalkach jest napisane 6+ :szok: Jak dla mnie to masakra!
 
Kochane moje zwracam się z prośbą o opinię na temat dwóch rzeczy. Mam do odkupienia (myślę ze za pół ceny) uzywany wózek (w super stanie) BABY DESIGN wózek dziecięcy model ELF (2371753516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od koleżąnki z pracy więc z pewnej ręki. Co o nim myślicie?? Czy któraś z Was miała z nim do czynienia??
A druga sprawa to fotelik FOTELIK SAMOCHODOWY ROMER KING PLUS FOLIA GRATISY (2396674672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
. Zastanawiam sie nad kupieniem używanego (cena nie jest super zachęcająca). Co myślicie???
 
reklama
onanana w sprawie wózka nie pomogę ale jak jest sprawny, zadbany to kupować
fotelik gdzieś czytałam żeby lepiej kupić nowy ale jeżeli masz pewność że ten co chcesz kupić jest nie uszkodzony i dobrze użytkowany i jak długo był użytkowany przez dziecko też warto na to zwrócić uwagę:tak:
 
Do góry