reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Gola fajny leżaczek strasznie mi się podobaja z tej firmy są fajnie wyprofilowane,
dziewczyny dobrze piszecie ja zamierzam na począdku nie nadużywać leżaczka dopiero tak ok 2-3 miesiąca wkładać małą i na 2, 3 godz
 
reklama
Mirelka, Gola - fajne leżaczki :tak: I popieram to co dziewczyny napisały, żeby nie szaleć na początku z maleństwem w leżaczku :tak:.
My kupiliśmy na allegro używany z Fisher Price, ale w super stanie, i co najważniejsze - o wiele taniej niż nowy :-D o taki:
 

Załączniki

  • lezaczek_pomarancz.jpg
    lezaczek_pomarancz.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 38
Też mam taki leżaczek - z "odzysku" :) Miała go siostrzenica, używała od urodzenia do 3 lat - był jej ukochanym fotelikiem. Teraz jest u nas i wygląda jak NOWY. Jest naprawdę super.
 
potworku super leżaczek, nasz wyczaiłam na Allegro od osoby prywatnej, nowy na 2 letniej gwarancji (kobieta miała dwa, jeden kupili sami, drugi synek dostał na chrzciny), a kupiłam go praktycznie połowę taniej;) Warto szukać!
 
Kochane, mam do Was pytanie, czy bierzecie na wyjście ze szpitala zimową czapkę i szalik? może już był taki temat, jak tak, to przepraszam, ale tak mnie właśnie naszło. Mamy jakieś czapki, ale w sumie żadnej takiej ciepłej...
 
Ja kupiłam Natankowi kojec CAM i matę edukacyjną Fisher Price.
mata.jpeglarge_20100907130754_55ab7c2d9e367b19df202e1d4.jpg
Kupiłam obie rzeczy używyne w super stanie. Bardzo mi się przydadzą ponieważ pokoik Natanka oraz nasza sypialnia gdzie jest jego łóżeczko są na górze, dzięki kojcowi nie będę musiała latać do góry do łóżeczka żeby sobie bezpiecznie posiedział, potem bedzie to jego kącik z zabawkami w pokoju gdzie bedziemy przebywac.
 
Ostatnia edycja:
Kochane, mam do Was pytanie, czy bierzecie na wyjście ze szpitala zimową czapkę i szalik? może już był taki temat, jak tak, to przepraszam, ale tak mnie właśnie naszło. Mamy jakieś czapki, ale w sumie żadnej takiej ciepłej...
ja mam taką pośrednią pomiędzy naprawde ciepłą a cieniutką ;-) ,szalika wogóle nie mam bo raczej nie będe używać dla takiego maleństwa ;-)
potworek mam taki sam leżaczek i jest w użyciu już prawie 2 lata :-),mój Kuba bardzo go lubi dlatego pewnie niunia nieprędko do niego zasiądzie ale mam też huśtawkę i matę więc spokojnie damy rade ;-)
Sara świetna ta mata :tak:
 
reklama
Kochane, mam do Was pytanie, czy bierzecie na wyjście ze szpitala zimową czapkę i szalik? może już był taki temat, jak tak, to przepraszam, ale tak mnie właśnie naszło. Mamy jakieś czapki, ale w sumie żadnej takiej ciepłej...
szaliczka nie mam, mam kombinezon zapinany pod szyjką. Biorę czapeczkę bawełniano-mikrowłokno.
 
Do góry