reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Madzia ja juz dostalam te paczke ;-)

Biustonosz tego typu polecam. Mialam takie wlasnie bawelniany bez fiszbin, bardzo miekki i wygodny. Nie czuć że sie ma go na sobie. Mialam tez inne ale sie nie sprawdzily i bardzo chetnie je teraz wyrzuce, bo byly strasznie niewygodne.
Wzielam miseczke D i jest w niej jeszcze troszke luzu, tak wiec jak biust urosnie to bedzie okej :tak: Standardowo nosze miseczke C.
Obwod pod biustem mam wlasnie 75cm i przylega idealnie. Wiec musze przyznac ze z tej aukcji staniki dobrej jakosci i rozmiar odpowiedni.


No a koszule to wlasnie potrzebowalam z dlugim rekawem, bo z krotkim mam. Do karmienia Macka mialam jakies takie tandetne koszule co mi sie zaraz rozpruły :zawstydzona/y: Zdecydowanie wole te rozpinane z przodu, bo mialam taka z dziurami po bokach i byla niewygodna dla mnie.
 
reklama
nimfii przyznam, że jak wchodzę na te Twoje linki allegrowe, to chyba zaczyna mnie łapać gorączka zakupowa:tak:
andzelika jakie łowy. Ja będę kupowała kompleciki później, ale lubię tą kolorystykę, którą wybierasz.

Madzia co do biustonoszy do karmienia - dostałam dwa od siostry. Jeden zwykły (niefirmowy) a drugi czarny z Triumpha i powiem Ci, że różnica w noszeniu kolosalna. Używam go teraz po domu. Te Triumpha są koszmarnie drogie i chyba poszukam w szmateksach, albo na Allegro używanych - bo ja na zwykłe jednak się nie zdecyduję. Mnie wiecznie coś gryzie i uwiera :dry:
 
Ja normalnie mam rozmiar 70 DD,więc mam problem jak kupić na aukcji,tzn pewnie 75 D byłby dobry w miseczkach,ale nie wiem czy nie za luźny pod biustem,zwłaszcza jak się ciut rozciągnie,ale z drugiej strony to ja tez moze jeszcze trochę urosnę:-p Najlepiej było by zmierzyć,ale może zaryzykuję.
Poprzednio miałam 2 takie do karmieniateż no name,tzn z angielskiego EA i były w miarę,ale się zużyły i wywaliłam.
 
szalejecie dziewczyny z zakupami fajne te ciuszki lubię oglądać takie malutki ubranka ja może w niedziel się przejadę do h@m miałam jechać we wtorek ale plany się pozmieniały może teraz uda mi się wybrać:-)

własnie jak to jest z tymi biustonoszami też muszę wymienić w najbliższym czasie na większy te co mam to już ciasne się robią ale na jaki rozmiar teraz mam 75B nie orientuję się tym, tak samo z koszulą do karmienia noszę M czyli powinnam kupić o rozmiar większy L dobrze kombinuję :-D
 
dziewczyny! jak ja czytam ten wątek, to mam wrażenie, że my nie mamy terminu na listopad, a na lipiec ;-) ja jeszcze nic nie kupuję, po co ma stać i się kurzyć, najpotrzebniejsze rzeczy mam zamiar kupić jakoś we wrześniu, a teraz nie kupuję kompletnie nic.
Madzia, wooow, ale super zakupy Ci się udało zrobić
Ania, super czajnik, też nad takim pomyślę, chociaż w sumie nasz nie jest wcale stary ;-)
Andrzelika, dużo już masz ciuszków, fajne zakupy

Dzisiaj byłam w pracy, dostałam od koleżanki dwie pary słodziachnych spodenek:
scaled.php

scaled.php
 
julieet słodziutkie spodenki :)

A ja kupiłam dziś proszek ten lovela z płynem do płukania za 13 zł w biedronce są mówie a tam wezme i niech leży przyda się, a jak w promocji to warto ;) i widziałam też, że są pampersy, ale z disney :p za 40zł nie wiem ile w paczce, ale z tym się nie spiesze :p
 
Nimfii no właśnie nie bardzo bym sie chciała bawić z tym garnkiem, dlatego podgrzewacz na pewno kupię:-)

A jakie podgrzewacze polecacie? Jakich firm? I chyba lepszy bedzie z cyfrowym wyświetlaniem temp. czy niekoniecznie?
 
Margana ja mam taki Podgrzewacz do Butelek domu i Samochodu 2w1 Tufi (1692564378) - Aukcje internetowe Allegro ale kupowałam go ze względu na częste podróże :) i w sumie się nie zawiodłam ,bo nawet jak zapomniałam wody dolać to się nie spalił :)
julieet śliczne spodenki :)
z biustonoszy to kupiłam takie -2 Pak za 25,90 BIUSTONOSZ STANIK do karmienia 80C (1607873378) - Aukcje internetowe Allegro ale jeszcze ich nie widziałam bo czekają na mnie w pl za to mam 2 z poprzedniego razu które kupiłam w HM i też jestem z nich zadowolona bo są świetne gatunkowo :)
 
andrzelika, nimfii super zakupy!!!
Bardzo ładne spodenki Julieet dostałyście:tak:
Ja dziś znów pobuszowałam w lumpie i wydałam malusio kasy za dużo ciuszków i jeszcze kupiłam sobie firano-zasłonę za 8 zł ;-) na nowe mieszkanko a w domku patrzę a to ikea:-D Poza tym widziałam super gacie ciążowe z H&M ale rozmiar XL za grosze- chyba 10 zł:szok: Poza tym kupiłam znów kilka rzeczy dla malej na allegro np. ręczniki kąpielowe, butelki itp;-)
 
reklama
Madzia ja mam pod biustem dokladnie 74cm i jak kupilam takie stanik 75D to jest w sam raz ale musze zapinac na ostatnie juz zapinanie ;-) Z tym ze jak kiedys kupilam na 70 pod biustem to byl za ciasny :sorry2: Najlepiej mierzyc, ale wiesz u mnie w okolicy juz nie ma takich zwyklych biustonoszy bawelnianych dlatego bralam z Allegro :tak:


mirelka ja biore miseczke 2 razy wieksza od wyjsciowej tj mialam B a teraz kupilam D. Na razie moj biust jest tak na C, ale wiem ze podrosnie jeszcze :tak: No a koszulki to ja zawsze mialam S i teraz tez spie w S mimo powiekszajacego sie brzuszka. Rozmiar wiekszy jest okej do ciązy, a po karmieniu wraca sie do szczuplosci wiec wtedy już można miec spowrotem stary rozmiar.
Kupilam sobie te koszule do karmienia w L bo tylko ten rozmiar zostal a ja potrzebowalam z dlugim rekawem na zime ;-) Bede spala jak w worku ale trudno ;-) Najwazniejsze aby rozpinanie bylo wystarczajace do wyjecia piersi :tak:


margana ja dostalam od cioci podgrzewacz Canpol Babies, to chyba jedna z najtanszych i nie maja wyswietlacza tylko pokrętlo. Mnie on wystarcza :tak:
 
Do góry