reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Madzia ja przez pewien czas tez tak robilam ze zagotowywalam wode w czajniku i tez mam zawsze przegotowana pod reka - w czajniuku albo dzbanku ;-)
Ale tutaj kazdy dzidziu inny - moj nie tknol zimnych napojów az do teraz. Musialm miec cieple herbatki w nocy. No a po jakims czasie odechcialo mi sie skakac do kuchni aby brac wode z czajnika, teraz mam ciepla wode obok jego lozka.


Bryszka ja kupie chyba tylko jedna jakas duza paczke New Born (ok 70szt). Rozmiar 1 to jest 2-5kg, ale lepiej sie tym nie sugerowac, bo one wcale mi nie wystarczyly do 5kg ;-) Rozmiar 2 to jest 3-6kg wiec w zasadzie mozna by je od razu kupic dla noworodka i tez bylyby okej :tak:
Jedna uwaga to to, ze z tego co pamietam kupowalam rozmiar 1 jakos do 2 tyg zycia dziecka ze wzgledu na pępuszek ktory sie goił, a ten rozmiar moglam jeszcze zawinac pod pepek. Rozmiar 2 to juz chyba nachodzil na pepuszek z tego co pamietam :sorry2:


martus.ja zdazysz na pewno kupic wszystko co potrzebne ;) Na dobra sprawe wystarczy kilka wypraw do sklepu albo przejrzec Allegro i w tydzien sie wszystko skompletuje. Ja kupuje po troszke zeby mniej wydac pozniej, bo wrzesien to czas tez remontu w domu wiec kasa sie posypie.
Jednak dla Macka wiekszosc rzeczy kupilam w 7-8msc ciazy i bylo okej ;)
 
reklama
Więc też tak zrobie kupię na początek paczke taka większą a potem po prostu dokupimy zgodnie z potrzebami ;) lepiej nie wydawać kasy bez sensu a wiadomo pampersy kosztują...:shocked2:
Martuś ty się nie przejmuj że jeszcze nic nie masz to się tak szybko kupuje że pojęcia nie masz ja mam sporo to fakt ale pod koniec ciąży będe sdzukać stancji i nie chcę mieć już wtedy wyprawkowego szaleństwa na głowie, a uwierz że szaleństwo jest i to totalne tryle tego teraz w sklepach że można oczopląsu dostać i zgłupieć do reszty ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anek-słodkie ciuszki :-)
Madzia737- też super ciuszki :-)

Ja jeszcze nie kupuje pampersów, ale pewnie w wrześniu lub październiku, a laktator dopiero po porodzie jak coś nie spieszy mi się, ale chciałabym elektryczny avent i butelki też.

A ja znów zakupy zrobiłam ciuszków rozmiar 68-74cm chciałam coś większego jeszcze :)
ciuszki.jpg
 
andrzelika śliczne ciuszki ja też ciągle coś dokupuje.. nie mogę się oprzeć. Wczoraj znów bodziaki i pajaca... i tak w kólko ;D
 
andrzelika zakupy pierwszorzedne :)


Wczoraj nieoczekiwanie zakupiłam jeszcze jedna wyprawkowa rzecz, ale na razie ciiiiiii :-p Zdradze po weekendzie jak odbiore i wszystko ulozy sie pomyslnie ;-)





A ja doczekalam sie moich przesylek....

Dla mamy:
biustonosze
2pak za19.99 BIUSTONOSZ STANIK do karmienia 75 D (1678727713) - Aukcje internetowe Allegro
koszula zolta i rozowa
Koszula koszulka nocna ciążowa do karmienia L = XL (1669672617) - Aukcje internetowe Allegro
koszula zielona
koszula koszulka nocna ciążowa do karmienia S = M (1693697407) - Aukcje internetowe Allegro

Dla Maćka:
ręcznik z kapturem z uszami OKRYCIE KĄPIELOWE duże (1695676030) - Aukcje internetowe Allegro
a braciszek odziedziczy po maćku mniejszy recznik z kapturkiem :)



A także ciuszki od uzytkownika
koszulki koszulka kaftaniki bluzki niemowlece 62 (1675969767) - Aukcje internetowe Allegro
Zaraz beda wklejone - bluzki dla Macka i dla braciszka
 

Załączniki

  • Zdjęcie1136.jpg
    Zdjęcie1136.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 22
  • Zdjęcie1135.jpg
    Zdjęcie1135.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 19
  • Zdjęcie1137.jpg
    Zdjęcie1137.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
dziewczyny ubranka śliczne
jeśli chodzi o dostawkę to kupię coś w listopadzie ale raczej nie to co pokazałam bo cena z kosmosu a wątpie czy on będzie chciał chodzić koło wózka a jeśli tak to chyba szelki będe musiała kupić żeby mi nie uciekał bo jego wszędzie pełno ;)
nimfii ja robiłam to samo z podgrzewaczem ,miałam cały czas w nim butelkę z odmierzoną wodą i tylko sypałam proszek :) ,a potem kupiłam sobie czajnik z philipsa z regulacją temp. Czajnik PHILIPS HD 4686 /90 *** REGUL. TEMP. *** (1690347935) - Aukcje internetowe Allegro i miałam zawsze idealnie podgrzaną wodę na kaszkę ,mleko czy herbatkę :) (miałam szczęście kupić ten czajnik za pół ceny powystawowy )
 
Ania czajnik rewelacyjny! Nawet za ta cene jest okej :) Nie wiedzialam ze takie cuda istnieja. Ja ma taki stary czajnik elektryczny co juz cieknie, wiec moze czas pomyslec o nowym. A bardzo fajny pomysl mi poddalas :) Dzieki!
 
Nimfii fajne ciuszki! no własnie miałam się pytac co do staników do karmienia,bo ja nigdzie w sklepach nie widziałam.JAk dojdą twoje to daj znac czy są fajne,to tez kupię.Koszule tez super.Też sobie kupię,ale najpierw odnajdę swoje ,które miałam przy maćku,bo pamiętam ,ze długo ich nie używałam i pewnie teraz się też przydadzą.
Andrzelika szalejesz kobito:-D
Bryszka ja na początek kupię jedną paczkę rozm 1 i to chyba nie ta największą.Później się dokupi jakie trzeba będzie ;-) Pamiętam,ze szybko przeszliśmy na rozm.2 ,więc nie ma sensu kupowac wiele 1.Nie ma pośpiechu.Ja z pamperami czekam do listopada,kiedy będe szykowac torbę do szpitala.
 
reklama
nimfii- zakupie sobie te stanki, bo fajne, ale nie wiem, czy kupić troszke większy rozmiar niż teraz mam, bo zastanawiam się, czy piersi jeszcze urosną...
ładne ciuszki kupiłaś :) a koszulka też fajna dobra do szpitala w sam raz :)
 
Do góry