reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mój poród - jak było?

Och ja tez sie znowu rozbeczalam przy tych opowiesciach:tak:.Dziwne prawda? jakby czytal to jakis facet to byloby to dla niego cos strasznego a my mimo tego ,ze opisuje sie tez jak bolalo i pamietamy wszystkie ten bol(mniejszy lub wiekszy ale zawsze)To sa to dla nas piekne i rozczulajace historie.Macierzynstwo to naprawde CUD
 
reklama
Kwiatywewlosach gratuluje i ni edziwie sie ze chcesze jeszcze dzieci. Jak sie patrzy na tebuziulki naszych skarbow to zapomina sie o wszystkich zlych doswiadczeniach:tak:
A prezent napradwe cudowny:-)
U mni tez wszyscy wyczekiwali 19 lipca (bo w ten dzien urodziny mam moja babcia, brat i meza siostra) ale maly widocznie chcial miec swoja wlasna date:-D
 
to nie tylko ja miałam mokre oczy jak czytałam wasze opowieści....cud nad cuda,kwiatywewłosach,cudowny prezent sprawił Michas mężowi! Martag,pieknie powiedziane"najwiekszy i najmniejszy człowiek na świecie...",zapamiętam tą sliczną sentencję...
 
My czekaliśmy na Zuzię 2 lipca bo wtedy są mojeurodziny ale Mała się zbuntowała i 3 nam się urodziła...;-) Pewnie nie chciała być niedzielnym dzieckiem jak mamusia,tatuś a nawet...kot...;-)
 
reklama
Do góry