reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorom gratuluje! Mojej niuni pierwszy zabek wyszedl jak miala 6 miesiecy, dwa dni byla taka, ze na rekach musialam ja nosic :-(. Teraz ma juz 4 zabki i piaty idzie:tak:
pozdrawiam
 
reklama
Lusi wychodzą 2 ząbki ;D jeden praktycznie na wylocie ;D a nawet się nie ślini ;-) Czekamy ;D

Zapraszam do galerii ;D nowe zdjecia Lusi ;) możecie zobaczyć jak się zmienił ten mój maluszek.
 
6ea63f54d4.jpeg



Lusia z wczoraj ;)
 
Dorom- to gratulacje:tak::tak::tak: Duzy chłop jak już ma zęby:-D Smarujesz mu dziąsełka???

lenka- To duzy chłpak z Twojego Adasia:tak: Mój ma 75 cm waży

umi- ja doszłam do wniosku,że lepiej jak mają później ząbki:tak: Zobaczymy jak Twój zacznie ząbkować:tak:

Magda-Łucja śliczniutka,:-)

My dziś może pojedziemy po naszą wymarzoną spaceróweczkę,ale jeszcze zobaczymy;-)
 
AguśZakochana bedzie dobrze napewno:) Ja nigdy nie zapomne swojej przysiegi, podczas ktorej myslalm ze pekne ze smiechu i musialam co chwila sie uspokajac ale i tak mnie wszystko smieszylo:) potem kazdy zyczył zebym zawsze byla taka wesola jak podczas przysiegi:)
 
dorom moj Miki 2 razy starszy a wczoraj zauwazylam ze idze pierwszy zabek chodzilam po domu i powtarzalam "bedziemy mieli zabka":confused2::eek::-)
Agus wszytkiego najlepszego jak najbardziej udanego dnia no i czekam na zdjecia:-D
U mnie sie kula maly zrobil sie nie samowity spioch ostatnio wstaje po 9 i to bez pobudki o 6:shocked2::-) Ja chodzed do szkolu i narzie jest dobrze zobaczymy jak sie rozwinie:-p
Nie mam zabardzo czasu pisac wiec zycze milej nocy;-)
 
dzień dobry bardzo!!!pamiętacie mnie jeszcze??:)

nie było mnie długo,bylismy u teściów na wakacjach. Iguś mi rośnie ładnie:) przy Waszych dzieciaczkach malutki jest 6.300 i 68 cm:) trzyma ładnie głowke,jeszcze nie sztywno,bo ucieka na boli ale jest ok:) i też ślini sie jak bulterier i wszystko pcha do buzi:)może to ząbki?
 
reklama
Layla- pamiętam Cię bardzo dobrze. Pamietam jak czekałam na twojego maluszka. Troszkę Cię tu nie było,ale nie dziwię się-wiem jak to jest przy takim maluszku. Na szczęście nasze dzieci są coraz mądrzejsze i dają nam już troszkę wytchnienia.
Mój Adaś też juz od miesiaca zaczął wpychać łapki do buzi. Teraz potrafi włożyć dwie, albo łapkę razem z zabawką. Tak to już jest,ze często powodem tego jest to,ze zaczynają pracować ślinianki dzieciaczkom. A maluszki nie mają jeszcze tak silnego zmysłu przełykania i przepychają sobie ślinkę. No i dużo im boczkiem ucieka.
Nie wiem jak jest z twoim Igorkiem-obserwuj czy zaczerwieniły się dziąsełka. Jeśli nie to chyba jeszcze nie to.
Adaś też już ładnie trzyma głowkę-ja go tylko troszkę asekuruje dla pewności,aby sobie nic nie zrobił. Bo czasem jeszcze zarzuca na boczki.
Layla- i jak się czujesz w roli mamy?-pewnie juz przyzwyczajona?
 
Do góry