reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
agusia sory ze ja taka nie dokształcona i sie nie znam na tradycjach u nas czegos takiego nie a ty z tym kołaczem zapraszałas sasiadów czy jak? bo u mnie czegos takiego nie ma dlatego pytam:-p
 
umi2-dziękuje za radę popróbuje z tą głowką. Przecież nie zaszkodzi. Chociaż mały się wierci strasznie i nie wiem czy cos z tego wyjdzie
 
Agus zycze Wam szczescia:) a stresik to chyba zawsze jest:tak:. Z tym kolaczem to tez nie mam pojecia o co chodzi hehe Mozesz napisac dlaczego tak sie robi?;)
Zazdroszcze Ci:) My planujemy slub, ale kiedy to wielka niewiadoma:(
 
Mamy pierwszego ząbka!!! :-)
Super Alanek to przeszedł, bez temperaturki. W jeden dzien nie chciał jesc, ok. 6 godzin. A pozatym kilka dni był mardny, chcial zeby go nosic itd. :-) Tak sie ciesze. :-)
 
dorom ty mnie nie strasz bo mój Kacper wczoraj mi urzadził sajgon z tym ze chciał cały czas jesc a jak nie miał nic w buzi to trzeba go było nosic bo wył jak syrena a moja bluzka wygladała po tym noszeniu jak po praniu z tym ze bez proszku. Mam nadzieje ze jego zabki zaczna wychodzic później. A spał ci Alanek normalnie?
 
Byłam u mojej ginekolog,nie powiedziała mi nic ciekawego tylko tyle żebym czekała do miesiączki,wizyte miałam przedwczoraj,wczoraj dostałam okres,troche z wcześnie,bo powinnam dostać piątek-sobota,ale najwyraźniej maleństwa nie bedzie..
 
Umi2 - Spał normalnie w ciagu dnia, 3 drzemki. :tak: W nocy mi sie 2 razy obudził, o polnocy, ale dalam mu smoka, btle i poszedl spac. :tak: Tak ze raczej ładnie przeszedl zabkowanie pierwsze. :tak: Teraz czas na Kacperka.:tak: Ja jak glupia sie cieszylam jak zobaczylam ze wychodzi. :tak: Zrobilam imprezke rodzinna, hehe.

Maagda_ - A jak przechodzi to Lusia? ;-)
 
reklama
Do góry