reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lenka87 ja też główkę asekuruje bo Iguś nigdy nie usiedzi spokojnie a kreci główką jak szalony!na dziąsełku czuję zgrubienie,nie wiem czy to to,czekamy cierpliwie:) jako matka czuję się już zupelnie pewnie,choć początki były straszne,szczególnie że czułam ze niezbyt mocno kocham tego szkraba:) a Ty jak tam??jak dajesz radę?Adaś długo Ci śpi?
 
Nocki mamy w miarę spokojne. W ciągu dnia też troszkę polezy sam i się zajmie. Ale lubi być w centrum uwagi, jak na niego patrzę i mówię do niego.
Wogole uważam,ze mam dość grzeczne dziecko- po szczepieniu zachowywał się normalnie-nie płakał,śmiał się. Aż jestem w szoku-bo tyle słyszałam jak dzieci źle znoszą szczepienia.
 
Witam nie mialam naet pryey 2 dni myslalam ze wejde i bede maial duzo do nadrabiania a tu pystki, Miki jest teray u mojej babci bedy mial 5 dni roypieszczania no i moge oficialnie powiedzie ze juz jest zabek
karolina wsyztskiego naj dla filipka:-D
 
AguśZakochana - Kamusia185
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! :tak:

Karolina00
NAJ DLA FILIPKA!!!
Weszłam sie pochwalić drugim ząbkiem. :tak::-D
Ciesze się że Alanek to tak dzielnie znosi, a byłam pewna ze nie bedzie mi spał, bedzie straszniemarudny, a tu nic, Kochany jest. :tak::-)
 
huhuhuu ale tu wieje co tu takie pustki :-p Mi sie dzien dobrze skonczyl bo polacy wygrali mecz a ze koszykowka to dyscyplina mi bliska to sie strasznie ciesze chociaz na jutro widze juz gorszy scenariusz:-p Teskni mi sie za Mikim ale u babci est rozpieszczany maly lobuziak czekam tylko do piatku zeby po niego pojechac:-) zr:-)ezygnowalam nawet w imi spedzania z nim czasu z imprezy ale kumpela moze przeloz po przedstawienu sytuacji:-p szczerze mowiac mam nadzieje bo bym sie troche rozerwala.
 
gratuluje Wam wspaniałych dzieciaczków:)
ja też bede młodą mamusią. Mam 19 lat jak urodzę bede miec 20 , troche sie boje ale radośc przezwycieza strach
jak to było z Wami dziewczyny ? Czy naprawde jest tak cięzko miec dziecko w młodym wieku jak wszyscy strasza?
 
reklama
Ja w pracy siedze witajcie dziewczyny. Przychodze sie pochwalic zabkiem co prawda dzis go widac gorzej niz wczoraj ale jest:-) Kacper jest marudny bo widac ze go bardziej niz boli to swedzi bodzi mi sie w nocy i nie daje sie wyspac mam nadzieje ze szybko to minie bo krecka dostane
 
Do góry