reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Dobra, teraz raport z prac- zrobiliśmy makówki, galaretki, zrobiłam już surówkę na jutro.
Groch zamoczyłam, do sałatki rzeczy przygotowane.
O ostatnich zakupach typu rzeczy do pakowania nie wspomnę.

Na szczęście ostatnia część prezentu dla męża przyszła do paczkomatu.

Idę zaraz odpoczywać.
 
reklama
Dobra, teraz raport z prac- zrobiliśmy makówki, galaretki, zrobiłam już surówkę na jutro.
Groch zamoczyłam, do sałatki rzeczy przygotowane.
O ostatnich zakupach typu rzeczy do pakowania nie wspomnę.

Na szczęście ostatnia część prezentu dla męża przyszła do paczkomatu.

Idę zaraz odpoczywać.
ja wczoraj zrobiłam pasztety (jeden z pieczarek, drugo z cukinii), dzisiaj ciasto, sałatkę jarzynową, terrinę z łososia, łososia z musem z pastrąga i teraz jeszcze farsz do ryby po grecku. Reszta jutro 😝
 
A jutro z rana chcę zapakować i przyozdobić prezenty w tym łóżko dla mamy:

Mamie psikusa pod choinką zrobimy, bo damy pościel, a do niej karnecik, że reszta na strychu jest (bo jak zapakować łóżko z Ikei pod choinkę?), ale chcę zobaczyć najpierw tę udawaną radość, że dostała pościel i o tym zawsze marzyła 😅.
 
Ostatnia edycja:
chodziło mi o to, że Ci "bardzo przykro" z powodu focha teściowej. Przepraszam, nie wyraziłam się jasno. Moja intencja było to, że mam nadzieję, że się tym nie przejmujesz
A nie, to cytowałam teściową, sorry, ona tak odpowiedziała ;) napisałam bez cytatów. Może mi nie będzie przykro, ale tak jak tu już dziewczyny pisały, jak będę w ciąży to powiem😄
 
ja wczoraj zrobiłam pasztety (jeden z pieczarek, drugo z cukinii), dzisiaj ciasto, sałatkę jarzynową, terrinę z łososia, łososia z musem z pastrąga i teraz jeszcze farsz do ryby po grecku. Reszta jutro 😝
Nie da się ogarnąć wszystkiego naraz, nie?
Ja już zmęczona, bo od 5 na nogach, w parcy do 15 i po pracy heja do przygotowań Świątecznych.

Teraz dopiero klapłam na krzesło.
Tired Princess And The Frog GIF
 
@Lady With Cats kochana przykro mi, ale trzymam kciuki za Ciebie, żebyś zaszła i urodziła zdrowiutkie dzieciątko. @LadyCaro za Ciebie i inne oczywiście też 💚🍀.
Zapomniałam nixku😂 teściowa się nie przejmuj, olej ja.
@Paula1417 czasami są gorsze dni, oby jutro było lepsze 💚.
Ja zaraz kończę wyjmować ostatnie produktu z parzenia po wędzeniu. Na jutro mi zostaje rybki obtoczyć i jedno ciacho masa przełożyć i odpoczywam 🥰. Dziś mi nogi w tyłek wchodzą 😂😂
 
Mierze dopiero od owulacji;) zrobie prog po świętach będzie 7dpo. Afirmuje, że teraz trwa wyścig małych bohaterów...

Po inozytolu mnie napierdzielaja jajniki, ale są efekty. Miovelli nie brałam. To podobne?

Tak tak tak i jeszcze raz tak. A wy tu macie czas pisać...kiedy...robią mi się grzyby właśnie na farsz...

U mnie trwa wyściełanie kanapy żeby się rozgościła...

I prawidłowo. Tak ma być. Zapominamy o żyjemy tym kolejnym:)

Albo bliźniaki;P

Taa ja też jadę i też mam masakrę...


Ile bierzesz tego inofemu? Ja 3 tabletki a rada forum hahah
Ja biorę dwie saszetki, czyli 4000mg dziennie
Dziewczyny przepraszam że zamulam ale chyba lepiej tu płakać niz przy stole. Dostałam wyniki tarczycy:

TSH 5.31 [0.3 - 4.2]
FT4 12.3 [9 - 23]
TPO 9.76 [0.0 - 5.0]

Czy moim prezentem na święta jest Hashimoto? 😥💔
Bardzo mi przykro.
Trt1 Leyla GIF by WASS Medya

Sprobuj chociaż odrobine, jak otrzepiesz się po pierwszym żalu, pomyśleć o tym, jak o poznaniu wroga, skoro już wiesz, co Ci dolega i tym bardziej, ze to hashi, to dostaniesz leki na bank i już. Sama żre ten euthyrox od ponad 10 lat, mam 4-letnie dziecko, zaszłam i było ok. Na początku „beczałam” w rekaw, ze gruba, ze włosy ki wypadają, sucha skóra, ze codziennie te leki, uznałam to za koniec świata, wiec rozumiem „podobne” myślenie. Po chwili okazało się, ze to nieinwazyjny jeden tabsik rano i już 🙂 życzę Ci, żebyś szybko się „otrzepała” i żeby wyszło słoneczko 😘😘
Jestem właśnie po wizycie u gina . Pęcherzyk 17mm endo 6cm
26-27.12 kazał nam się seksic wiec moje drogie Panie niech te święta coś przyniosą !
Wesołych Świąt Wam życzę ❤️❤️
Po moim przykładzie- pęcherzyk 19.12-16mm, 22.12-cialko żółte ;) polecam ostro działać już 25.12 ;)
O tym samym pomyślałam :D. Ale kiedyś myślałam, że tylko mi się zachce dziecka i pyk, nie będzie problemu...Rzeczywistość, a wyobrażenia ;-p.
W ogóle potrzebuję wirtualnego przytulańca, mega mi kiepsko dzisiaj, ta atmosfera rodzinności świątecznej źle na mnie działa :(. Plus wiadomość o nowotworze brata i śmierci siostry babci, która była mi bliska. Święta....
Przytulam 😔
200.gif
 
Cześć dziewczyny w ten wspaniały poranek. Ja juz od 5.30 na nogach. Oczywiście temperatura zmierzona, więc oczy jak 5 zł i juz wstalam, niestety w dol, więc zapowiada się nieudana owulacja. 🙄😶 strasznie glupia jestem - bo test chcialam wypróbować i przy okazji wiem, ze ma testową kreseczke. Dzieki temu nie bede sie napalac, 8 i dalej dni po nad cieniem, bo dzis nie moglaby by być zadna poza testową i taka jest, więc przestrzegam, ze testy ją mają . Oczywiście zabraklo mi kilku produktow, więc zasuwam do sklepu i kontynuuje garowanie. Przynajmniej dzis czuję się w formie😁🎄☃️❄ niech moc będzie z Wami.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221224-072807_OvuFriend.jpg
    Screenshot_20221224-072807_OvuFriend.jpg
    98,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, gdzie w Warszawie zrobie dzisiaj bete? W mojej miejscowosci wszystkie labolatoria zamknięte, nie dam rady w niepewności przez tyle dni świąt. Dziś od niechcenka zrobiłam test, wczoraj miałam lekkie plamienie, bylam przekonana że rano obudze się i okres się rozkręci, a tu nic. No i zrobilam test, ale póki nie bede miała bety to nie uwierze
 
Do góry