reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Nie da się ogarnąć wszystkiego naraz, nie?
Ja już zmęczona, bo od 5 na nogach, w parcy do 15 i po pracy heja do przygotowań Świątecznych.

Teraz dopiero klapłam na krzesło.
Tired Princess And The Frog GIF
żebyś wiedziała… Nam jeszcze w środę zepsuła się zmywarka i dawaj na hura kupno nowej,
wczoraj dotarła do sklepu i odbieraliśmy i w domu rozgardiasz był bo szybka wymiana zmywarki, żeby już się nie męczyć ręcznym zmywaniem przy tych przygotowaniach, bo na to straciłam drugie tyle czasu 😩
 
reklama
Hej dziewczyny, gdzie w Warszawie zrobie dzisiaj bete? W mojej miejscowosci wszystkie labolatoria zamknięte, nie dam rady w niepewności przez tyle dni świąt. Dziś od niechcenka zrobiłam test, wczoraj miałam lekkie plamienie, bylam przekonana że rano obudze się i okres się rozkręci, a tu nic. No i zrobilam test, ale póki nie bede miała bety to nie uwierze
Szukaj synevo, jesli Ci sie chce na pewno w Wołominie w Szpitalu jest czynne do 11.30
 
Hej dziewczyny, gdzie w Warszawie zrobie dzisiaj bete? W mojej miejscowosci wszystkie labolatoria zamknięte, nie dam rady w niepewności przez tyle dni świąt. Dziś od niechcenka zrobiłam test, wczoraj miałam lekkie plamienie, bylam przekonana że rano obudze się i okres się rozkręci, a tu nic. No i zrobilam test, ale póki nie bede miała bety to nie uwierze

Na pewno lux medy są otwarte
 
reklama
Ja biorę dwie saszetki, czyli 4000mg dziennie

Bardzo mi przykro.
Trt1 Leyla GIF by WASS Medya

Sprobuj chociaż odrobine, jak otrzepiesz się po pierwszym żalu, pomyśleć o tym, jak o poznaniu wroga, skoro już wiesz, co Ci dolega i tym bardziej, ze to hashi, to dostaniesz leki na bank i już. Sama żre ten euthyrox od ponad 10 lat, mam 4-letnie dziecko, zaszłam i było ok. Na początku „beczałam” w rekaw, ze gruba, ze włosy ki wypadają, sucha skóra, ze codziennie te leki, uznałam to za koniec świata, wiec rozumiem „podobne” myślenie. Po chwili okazało się, ze to nieinwazyjny jeden tabsik rano i już 🙂 życzę Ci, żebyś szybko się „otrzepała” i żeby wyszło słoneczko 😘😘

Po moim przykładzie- pęcherzyk 19.12-16mm, 22.12-cialko żółte ;) polecam ostro działać już 25.12 ;)

Przytulam 😔
200.gif
dziękuję kochana! Tak właśnie zaczynam myśleć że przynajmniej wiem z czym walczę 😘😘😘

Trochę głupie pytanie ale czy podwyższone tpo to Hashi i już? Czy może coś innego? Powinnam lekarza pilnować by jeszcze coś badał? (Mam konsultacje wyników w przyszłym tyg)

Plus czy możliwe że Hashi spływa jakoś na długość okresu? Ostatnio trwa ok 2 dni więc mam mega wstępna teorie że może wpłynął na prolaktynę (jeszcze nie badałam)
 
Do góry