reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Grupa na styczeń jest ale ja się chyba w nich trochę pogubiłam 🙃 Bo skoro tam na styczeń nie można z II wjechać z buta i na staraczki też nie bardzo (nazwa mówi sama za siebie) to gdzie mają się pytać czy chwalić te który wpadły czy szybko zaszły? 😅 Zostaje im stworzenie własnego wątku?

P.S. Tak, nudzi mi się w pracy 😁
 
reklama
Witajcie z rana.
Temperatura tak mi skończyła, ze nsjarałam się jak szczerbaty na suchary. Wyskoczyłam z łóżka i zrobilam test, jeden tak się wybarwiał , ze zamoczyłam 2 pasek i widząc 2 kreskę (tak mi się zdawało ) poprawiłam pinkiem i co ZONK.😜🥴😶 Oczywiście czekam na jutrzejszą temperaturę jeszcze ze 3 dni nadziei jest. Co ciekawe wczoraj przed snem bolal mnie miesiączkowo brzuch i jajnik, chociaz czulam jakby oba mnie bolały a ja mam tylko 1 i dostałam kataru.

U mnie temperatura wczoraj (11dpo) skoczyła na ponad 37 i tez się najarałam a dzisiaj już 36,8. Brzuch mnie okresowo boli strasznie, nigdy mnie aż tak nie bolał. Rozbiera mnie jakieś choróbsko wiec te skoki temperatury mogą być tym spowodowane. Małpa ma przyjść jutro :/
 
Grupa na styczeń jest ale ja się chyba w nich trochę pogubiłam 🙃 Bo skoro tam na styczeń nie można z II wjechać z buta i na staraczki też nie bardzo (nazwa mówi sama za siebie) to gdzie mają się pytać czy chwalić te który wpadły czy szybko zaszły? 😅 Zostaje im stworzenie własnego wątku?

P.S. Tak, nudzi mi się w pracy 😁
Nieee, zapisujesz się na testowanie, czyli piszesz po prostu post, ze prosisz o wpisanie na któryś dzień i później testujesz w tym dniu i tyle, gratulujemy 2 kresek, nawet jeśli to twój drugi post. Dlatego to rozgraniczamy na kreski i staraczki
 
reklama
Do góry