reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Dziewczyny, mam już wyniki badań, 3 dzień cyklu, czy ktoś mądrzejszy ode mnie mógłby je zinterpretować, może @Zazuu? Wielka prośba :)
7BE9C792-5D5C-4513-A0BE-8E7257453C38.jpeg
 
reklama
Nie uważam, że to żałosne. Ja po prostu nie mam tyle siły, wiem że jedno zdrowe dziecko będzie spełnieniem naszych marzeń i więcej nie dam rady. Teraz napędza mnie to pragnienie, ale jak już je kiedyś spełnię to złożę broń dla swojego zdrowia psychicznego
Jestem trochę życiową masochistką . Ja do tej pory jak patrzę na mojego 8 latka to nie wierzę że to moje dziecko i ja je ( no za pomocą męża ;)) stworzyłam , czasami go szczypie i wiem że jest realny 😅 on we mnie pobudził pragnienie drugiego małego człowieka ja się zapierałam rękami i nogami ale jak już rozpalił ta iskre to już poszło , nie zatrzymała mnie cp a strata synka pół roku temu spowodowała że dosłownie eksploduje tą miłością i pragnieniem kolejnego dziecka , sama tego nie rozumiem 🥹
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Cudownie cudownie cudownie! Tak bardzo się cieszę!
A teraz ić stont i nie wracaj!
Go Away Goodbye GIF
 
Jestem trochę życiową masochistką . Ja do tej pory jak patrzę na mojego 8 latka to nie wierzę że to moje dziecko i ja je ( no za pomocą męża ;)) stworzyłam , czasami go szczypie i wiem że jest realny 😅 on we mnie pobudził pragnienie drugiego małego człowieka ja się zapierałam rękami i nogami ale jak już rozpalił ta iskre to już poszło , nie zatrzymała mnie cp a strata synka pół roku temu spowodowała że dosłownie eksploduje tą miłością i pragnieniem kolejnego dziecka , sama tego nie rozumiem 🥹
Ja jeszcze trzy lata temu zarzekałam się, że nigdy bym nie chciała dzieci… zmieniło się z dnia na dzień, bez uchwytnej przyczyny. Teraz jest to moje największe marzenie, a że goni mnie czas to myśl nr 1 (jak pewnie wielu dziewczyn tutaj).
 
Nie uważam, że to żałosne. Ja po prostu nie mam tyle siły, wiem że jedno zdrowe dziecko będzie spełnieniem naszych marzeń i więcej nie dam rady. Teraz napędza mnie to pragnienie, ale jak już je kiedyś spełnię to złożę broń dla swojego zdrowia psychicznego
Jak urodzisz na pewno, ale kilka lat upłynie i nie wiesz, czy to nie zmieni Twoich poglądów. Ale warto skupić się teraz na tym, co jest i co przed Tobą.
 
Jestem lekko podminowana.
Mąż dostał aneks do umowy i wychodzi na to, że będzie zarabiał mniej ode mnie, generalnie pracuje wiele lat w jednej firmie.
W sumie to wszyscy u nich dostali takie aneksy.
I jak rozumiem kryzys, tak nie czaję obniżenia stawki, bo z dobrej stawki godzinowej wpada w stałą pensję, co powoduje obniżenie wynagrodzenia.

Taki prezent na Święta.
Mam dość.
cooooo? To żart jakiś? W dobie takiej inflacji zmieniają umowę na mniej korzystna? Szuka już nowej pracy?
 
reklama
Ja jeszcze trzy lata temu zarzekałam się, że nigdy bym nie chciała dzieci… zmieniło się z dnia na dzień, bez uchwytnej przyczyny. Teraz jest to moje największe marzenie, a że goni mnie czas to myśl nr 1 (jak pewnie wielu dziewczyn tutaj).
Ja chciałam dziecko odkąd skończyłam 19 lat . Z pierwszym mężem nie wyszło i uffff. Ale z drugim wyszło dopiero po 5 latach i to jakoś tak całkiem przypadkiem , teraz jestem bardziej świadoma , doświadczona i za dużo sie naczytałam tu na forum i ogólnie jestem wydygana ale pragnę i wierzę że będzie pięknie dla każdej z nas bo jak to szydło mówiła: nam to się po prostu należy ❤️
 
Do góry