reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
U mnie już chyba okres… nie wiem, czy się cieszyć, czy nie, z jednej strony to by oznaczało pierwszy od bardzo dawna „naturalny” okres nie wywoływany tabletkami, z drugiej strony za wcześnie (ale ok, zmiana klimatu i może też dlatego), a z trzeciej nie wiem jak liczyć ten cykl…zwykle pierwszy dzień był u mnie bardzo obfity, a teraz to takie nie wiadomo co jest…
No i z clo w tym cyklu nici, ale może tak miało być…
 
no właśnie, a da się jakoś zmienić ginekologa prowadzącego w apce? Bo mi się przydzielił pierwszy u którego byłam po prostu.

Niestety znaleźć sensownego gina na medi z sensownymi terminami też graniczy z cudem... przynajmniej w Warszawie
i tutaj jednak przewagę mają mniejsze miasta, bo przychodnie współpracujące nie robią tych problemów co infolinia czy placówki medi… Gdy dostałam po poronieniach skierowania na badania immuno od swojego gina to zaoszczędziłam około 1500zł bo wszystko mi weszło na pakiet
 
kiedyś zarabiało się mniej, ale wszystko było tańsze. Człowiek na początku swojej kariery zarabiał najniższą krajową, po latach gdzie nabyłam doświadczenie zawodowe zaczęłam zarabiać więcej i przyszedł covid wraz z wojną na Ukrainie co spowodowało, że moja wypłata jest śmiechu warta i jest jeszcze gorzej niż za czasów mojej pierwszej pracy (a zaczęłam pracować zaraz po ukończeniu liceum, studiując zaocznie i mając jedno dziecko na stanie), strasznie to przykre…
U mnie to samo, mąż zmienił prace dostał bardzo dużą podwyżkę, a i tak na nic nie starcza przez rachunki, kredyt, jedzenie, lekarzy, podatki, jakiś dramat.
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
obyś nie musiała tu wracać 😉 Tzn. wróć jak już urodzisz tego jegomościa i będziesz planować dla Niego rodzeństwo 😝
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Zauważyłam, ze mniej się udzielasz, bo jednak zapewne wspominasz wczesniejsze sytuacje, ale jedyne co możesz dobrego, to żyć pełna wiara, ze teraz będzie dobrze i cieszyć sie i trwać w tej wierze.
Życzę Ci, żeby sie wszystko udało, to naprawdę Ci sie należy. Zaglądaj do nas prosimy.
Wysyłam Ci 100 uścisków i trzymam mocno kciuki za Was 😘😘😘
Beta i prog ładne, nie ma sie co czepiać 😍😘😘
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Pięknie 🥰❤️ trzymam kciuki i cały czas o Tobie myślę :)

Pozwolę sobie co jakiś czas napisać na priv, ewentualnie będę Cię stalkować na mamusiach, zanim przejdziecie na prywatny 😎
 
reklama
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Trzymam bardzo mocno kciuki żeby wszystko dalej szło dobrze i mam nadzieję do napisania, ale na innym wątku 🤍.
 
Do góry