reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Tylko chyba co do prowadzenia ciąży w pakiecie to raczej też takie bez większych komplikacji, moja znajoma jak miała ciążę z problemami to w ramach pakietu słabo to wyglądało, zaczęła chodzić prywatnie, chociaż nadal uważam, że bardzo wiele zależy od lekarza.
A jakie miała problemy? Pewnie zależy, jak potrzebny szpital, to nie da się w medicoverze. Ale jak ja np. miałam ból brzucha w 9tc, to mój gin zadzwonił od razu, ze biegnę na usg i wszystko się odbyło bez kolejki i problemów, a byłam naprawdę spanikowana, ze to może być coś złego. Później już bez jakichś większych problemów, jakieś tam małe zastrzeżenia co do łożyska, ale tak to było ok.
Poza porodem to de facto nie skorzystałam z nfzu wcale
no właśnie, a da się jakoś zmienić ginekologa prowadzącego w apce? Bo mi się przydzielił pierwszy u którego byłam po prostu.

Niestety znaleźć sensownego gina na medi z sensownymi terminami też graniczy z cudem... przynajmniej w Warszawie
W apce chyba nie, w rejestracji już tak i pewnie przez telefon. Wizyty sprawdzaj wieczorem i o 7 rano i chwile po 7, wrzucają nowe wowczas
 
reklama
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
gratulacje i jazda z tymi zdrowymi ciążami! 😁🤩💪
 
A jakie miała problemy? Pewnie zależy, jak potrzebny szpital, to nie da się w medicoverze. Ale jak ja np. miałam ból brzucha w 9tc, to mój gin zadzwonił od razu, ze biegnę na usg i wszystko się odbyło bez kolejki i problemów, a byłam naprawdę spanikowana, ze to może być coś złego. Później już bez jakichś większych problemów, jakieś tam małe zastrzeżenia co do łożyska, ale tak to było ok.
Poza porodem to de facto nie skorzystałam z nfzu wcale

W apce chyba nie, w rejestracji już tak i pewnie przez telefon. Wizyty sprawdzaj wieczorem i o 7 rano i chwile po 7, wrzucają nowe wowczas
no ja zamawiam tylko rpzez apke bo jestem dzikusem i do dzwonienia muszę się mentalnie przygotowywać przez 2 dni
 
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Kochana ja trzymam kciuki za Ciebie z całego serducha życzę Ci jak najlepiej, niech Ci los wynagrodzj ta pomoc przy nauce wykresu temp.u mnie 😂😂.
Uciekaj na mamuski i nie wracaj🍀. Służ nam jedynie z doskoku wiedzą swoją 💚.
 
A jakie miała problemy? Pewnie zależy, jak potrzebny szpital, to nie da się w medicoverze. Ale jak ja np. miałam ból brzucha w 9tc, to mój gin zadzwonił od razu, ze biegnę na usg i wszystko się odbyło bez kolejki i problemów, a byłam naprawdę spanikowana, ze to może być coś złego. Później już bez jakichś większych problemów, jakieś tam małe zastrzeżenia co do łożyska, ale tak to było ok.
Poza porodem to de facto nie skorzystałam z nfzu wcale

W apce chyba nie, w rejestracji już tak i pewnie przez telefon. Wizyty sprawdzaj wieczorem i o 7 rano i chwile po 7, wrzucają nowe wowczas
Dokładnie nie wiem jakie, ale wcześniej miała 3 poronienia około 30 tc, na pewno problem ze zbyt niskim poziomem proga, nie wiem, czy coś poza tym.
 
No przecież tak jest ja nie wiem na co Ty czekasz 😍 przecież po histero ma już nie byc żadnych plamień 😤
ale to jest takie typowo zwiastujące okres.
Dobrze, że nie ma tych 6-7 dpo narazie...
Fizycznie niemożliwe, żebym zaszła :D musiałabym mieć jakąś mega późną owulacje i plemniki terminatory :D
 
reklama
Dziewczynki wracam z info i mam nadzieję żegnam się z tym wątkiem i byciem staraczką.
Nie wiem czy tak będzie i niewiele we mnie wiary, ale postaram się chociaż przez chwilę być po prostu szczęśliwa (trudne to w chooy muszę Wam powiedzieć).
Dla przypomnienia:
17.12- beta 48 prog 22
Dziś
19.12- beta 142 prog 23,58
Wygląda to obiecująco i chociaż chciałoby się więcej jednego i drugiego to biorę co jest 😂🤍
Kochamy Cię, ale ić stont! :D
 
Do góry