reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Ja pracowałam w 3 roznych miejscach, odziezowka, kosmetyka i kantor i poza pojedynczymi przypadkami wkur...ących sytuacji dobrze to wspominam, ja ogolnie lubie pracę z ludźmi i ludzi na ogół😁 Najbardziej wkur...ali mnie szefowie😁😂

Dawać mi tu 2 kreski.... gały nacieszyć.
Co do 2 kresek to ja nadal mam te pozastrzykowe więc niestety nic innego nie pokaże. 😅
 

Załączniki

  • 20221212_053209.jpg
    20221212_053209.jpg
    452,7 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Ja to się zawsze kłócę z takimi elementami w kolejkach 😆 uwielbiam dyskusje zaczynające się od „boze ile można stać w kolejce, wolniej kasuj” itd te biedne ekspedientki nie mogą się odezwać wiec z reguły ja się odzywam i mówię, ze kolejka byłaby krotsza i milsza gdyby pan/pani sobie stad poszła i nie narzekał/a iiiii wtedy się zaczyna impreza 😆😆😆
Ja na ogół miła jestem, ale ostatnio we Wrocławiu w biedronce ręce mi opadły. Kolejka od kasy do konca sklepu, 1 kasa otwarta tylko i 3 panie wypakowujące ciasta z malego wozeczka komentując ze ktos 2 bulki i cos tam zostawil byle gdzie i wyszedl, bo nie chciał w tej kolejce stać.... no tez nie rozumiem tego, że w biedronce przeważnie tak jest, że tylko jedna kasa a ludzi tłum i czasem coś mamrocze pod nosem gdy się śpieszę.😁😁😁
 
reklama
Do góry