reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Pracuje w handlu jaki zastępca kierownika. Zazwyczaj ludzie nie czytają regulaminów zwrotu albo próbują zwracać używana ciuchy i jak nie jest po ich myśli to się zaczyna. Czasem też krzyczą czy nie da die szybciej kasować - jakby die dało to by się kasowało szybciej
rozumiem Cie w 100 procentach. Jeszcze 1,5 roku temu pracowalam w "stonce" jako kierownik zastepca.
 
reklama
Pracuje w handlu jaki zastępca kierownika. Zazwyczaj ludzie nie czytają regulaminów zwrotu albo próbują zwracać używana ciuchy i jak nie jest po ich myśli to się zaczyna. Czasem też krzyczą czy nie da die szybciej kasować - jakby die dało to by się kasowało szybciej
ja pracowałam na kasie na studiach i dla mnie ludzie to powinni czasem serio się zastanowić i zamknąć te głupie mordy
 
Ostatnia edycja:
ja pracowałam na kasie na studiach i dla mnie ludzie to powinnie czasem serio się zastanowić i zamknąć te głupie mordy
Noo najlepsze hasło jest dziecko ucz się bo będziesz pracować na kasie jsk ta pani / tymczasem ja po 2 kierunkach studiów mam ochotę przywalić w mordę 😂 kurde uważam że żadna praca nie hańbi a wpajanie dziecku że dany zawód jest czymś gorszy jest straszne
 
Noo najlepsze hasło jest dziecko ucz się bo będziesz pracować na kasie jsk ta pani / tymczasem ja po 2 kierunkach studiów mam ochotę przywalić w mordę 😂 kurde uważam że żadna praca nie hańbi a wpajanie dziecku że dany zawód jest czymś gorszy jest straszne
ja byłam kierownikiem zmiany w KFC i kiedyś typ jak zobaczył moją plakietkę, że kierownik to powiedział "co, kierownik? To zwolnić albo na mopa się nadaje". Także tak
 
Boszz podziwiam dla mnie spożywka jedt najgorsza pod względem zapier@)!& . Podziwiam ludzi którzy dają radę pracować w tego typu sklepach - fizycznie chyba nie dałabym rady
Pracowalam tam 4 lata. I jak odeszlam bylam megaaa szczesliwa. Teraz pracuje w DE ;p przy komisjonowaniu ubran. Praca spokojna bez wiekszych problemow. I kasa calkiem ladna. Pracuje na 1/2 etatu czyli 12 dni w miesiacu i zarabiam tyle co w polsce nie jest nawet srednia krajowa.
 
O to mój ulubiony mem jest
73yqqw.jpg
 
reklama
Do góry