reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Moim zdaniem to zależy. Czy brałaś kiedykolwiek antykoncepcję i później ją odstawiałas? Wiesz jak reagujesz ?
Powiem z własnego doświadczenia, ze miałam dwa podejścia do odstawienia antykoncepcji. Za pierwszym razem tragedia rozwalone cykle, trądzik, łysienie, skoki wagi. Drugim razem się lepiej przygotowałam- suplementacja dużo wcześniej, pielęgnacja antytradzikowa, zdrowsza dieta.
Więc jedne dziewczyny reagują bez problemu na odstawienie i nie zaburza to niczego, a innych skutki uboczne są tak duże, że gra okazuje się nie warta świeczki.
Brałam, ale bardzo krótko. Nie czuje się po niej jakoś rewelacyjnie, ale do przeżycia. Bardziej wahania nastrojów niż problemy z cera itd.
 
Wiesz co, nawet przed ivf przy endometriozie często wycisza się chorobę tabletkami anty albo nawet sztuczną menopauzą. Albo chociaż idzie w długą stymulację, którą się zaczyna tabletkami anty. Więc to co Ci lekarze radzą nie jest bezpodstawne.
Dzięki, pytam bo właśnie opinie lekarzy były skrajne i już sama nie wiedziałam, jak do tego podejść
 
Dziś nowy ginekolog, zaskoczony moim przygotowaniem bo wszystkie badania i zdj usg ze sobą miałam 😂😂, ale wysłuchał wszystko sobie posprawdzał, pobadał 🙈, usg zrobił i w sumie do owulacji na pewno daleko, ale w sumie nie zapytałam jakie rozmiary pęcherzyków, ale jak widać przez 5 dni nic specjalnego tam się nie zadziało, zresztą testy owu tez ledwo 2 kreskę widać, temp.niziutka🙈. Powiedziała, że zobaczymy mam się nie nastawiać, ale obserwować owu i działać w tym miesiącu jak tylko nas poniesie. Od przyszłego cyklu clostilbegyt na 2 mce mam przyjmować i zobaczymy efekt, jeśli to nie pomoże to skierowanie do kliniki. Przynajmniej dziś czułam się zaopiekowana, na wszystko odpowiadał, poinstruował itd. Na koniec się śmiał, że liczy, że niedługo ciążę mi poprowadzi 😁
 
reklama
Do góry