reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Noo najlepsze hasło jest dziecko ucz się bo będziesz pracować na kasie jsk ta pani / tymczasem ja po 2 kierunkach studiów mam ochotę przywalić w mordę 😂 kurde uważam że żadna praca nie hańbi a wpajanie dziecku że dany zawód jest czymś gorszy jest straszne
Ja to się zawsze kłócę z takimi elementami w kolejkach 😆 uwielbiam dyskusje zaczynające się od „boze ile można stać w kolejce, wolniej kasuj” itd te biedne ekspedientki nie mogą się odezwać wiec z reguły ja się odzywam i mówię, ze kolejka byłaby krotsza i milsza gdyby pan/pani sobie stad poszła i nie narzekał/a iiiii wtedy się zaczyna impreza 😆😆😆
 
reklama
Ja to się zawsze kłócę z takimi elementami w kolejkach 😆 uwielbiam dyskusje zaczynające się od „boze ile można stać w kolejce, wolniej kasuj” itd te biedne ekspedientki nie mogą się odezwać wiec z reguły ja się odzywam i mówię, ze kolejka byłaby krotsza i milsza gdyby pan/pani sobie stad poszła i nie narzekał/a iiiii wtedy się zaczyna impreza 😆😆😆
mnie rozwalają ludzie, którzy uważają że każdy pracownik sklepu może sobie stanąć na obojętnie której kasie w każdym momencie :D
 
Ja to się zawsze kłócę z takimi elementami w kolejkach 😆 uwielbiam dyskusje zaczynające się od „boze ile można stać w kolejce, wolniej kasuj” itd te biedne ekspedientki nie mogą się odezwać wiec z reguły ja się odzywam i mówię, ze kolejka byłaby krotsza i milsza gdyby pan/pani sobie stad poszła i nie narzekał/a iiiii wtedy się zaczyna impreza 😆😆😆
o, ja też jestem kolejkowa drama queen. Tzn. generalnie mi się włącza drama queen jak ktoś się zachowuje jak kretyn. A później chodzę wściekła przez tydzień, że autobus pełen ludzi, w tym facetów, a ja jedyna bronię nastolatki przed pijanym kolesiem, który ja zaczepia. Mąż mi gaz pieprzowy i takie metalowe coś co wygląda jak korek analny kupił na wypadek, gdyby ktoś mnie chciał obić w trakcie jakiejs dziwnej akcji.
 
Ja to się zawsze kłócę z takimi elementami w kolejkach 😆 uwielbiam dyskusje zaczynające się od „boze ile można stać w kolejce, wolniej kasuj” itd te biedne ekspedientki nie mogą się odezwać wiec z reguły ja się odzywam i mówię, ze kolejka byłaby krotsza i milsza gdyby pan/pani sobie stad poszła i nie narzekał/a iiiii wtedy się zaczyna impreza 😆😆😆
To prawda za wiele powiedzieć nie możemy. Ja zawsze mam satysfakcję kiedy klient drze mordę i myśli że ja pokaże mu słabości tez zacznę krzyczeć lub płakać a ja niewzruszona spokojnym głosem mu odpowiadam - wkurw jest jeszcze większy wtedy . Uważam że nie można pokazywać słabości bo już po tobie bd 🙈😝
 
Pracuje w handlu jaki zastępca kierownika. Zazwyczaj ludzie nie czytają regulaminów zwrotu albo próbują zwracać używana ciuchy i jak nie jest po ich myśli to się zaczyna. Czasem też krzyczą czy nie da die szybciej kasować - jakby die dało to by się kasowało szybciej
Pracowałam przez 4lata w handlu i powiedziałam nigdy więcej 😂🤷‍♀️, chociaż zawsze miałam ubaw jak prosili panią kierownik i przychodziłam i pytałam słuchałam, a oni dalej zawzięcie mówili, że czekają na panią kierownik, a ja mówię no to proszę przeczytać ze zrozumieniem plakietkę 😂🙈(ja, że młodziutka i tak wyglądałam, dwa warkocze robiłam to już wcale). Ludzie są straszny po sklepach, do dziś czasami potrafię komuś coś powiedzieć, a mój mąż to wcale nie ugryzie się w język, ale no w sumie na chamstwo nie można przytakiwać 🙈
 
Boszz podziwiam dla mnie spożywka jedt najgorsza pod względem zapier@)!& . Podziwiam ludzi którzy dają radę pracować w tego typu sklepach - fizycznie chyba nie dałabym rady
Dałabyś radę, szybko człowiek nabiera wprawy,siły 😂😂. Chociaż nie powiem, bo facetom z doświadczenia ciężki to przychodziło 🤷‍♀️, dlatego w tym zawodzie więcej kobiet 🙈. Bo dziewczyny na zmianie wodę przerzucały, a facetowi dawałyśmy chipsy bo nie szło 🙈🤷‍♀️
 
Podziwiam wszystkich, którzy pracują w jakichkolwiek usługach.
Nieco ponad rok pracowałam w ten sposób i po tym czasie miałam ochotę wysadzić awanturujących się lub niezadowolonych gości.

Bardzo cenię sobie spokój w mojej pracy.
Ja myślam kiedyś, że chociaż w instytucjach finansowych, m. In. Bank jakoś inaczej Ci ludzie się odnoszą, zachowują, ale tam też potrafią być takie rozmowy, że włosy się jeża na głowie 🤷‍♀️😂
 
Podziwiam wszystkich, którzy pracują w jakichkolwiek usługach.
Nieco ponad rok pracowałam w ten sposób i po tym czasie miałam ochotę wysadzić awanturujących się lub niezadowolonych gości.

Bardzo cenię sobie spokój w mojej pracy.
Ja pracowałam w 3 roznych miejscach, odziezowka, kosmetyka i kantor i poza pojedynczymi przypadkami wkur...ących sytuacji dobrze to wspominam, ja ogolnie lubie pracę z ludźmi i ludzi na ogół😁 Najbardziej wkur...ali mnie szefowie😁😂

Dawać mi tu 2 kreski.... gały nacieszyć.
 
"Kto w sklepie pracuje ten sie z kabaretu nie smieje"... Hehheeh.


Wstalam ledwo co cala noc meczylam sie z bolem piersi. Pieką niesamowicie. Wczoraj myslalam ze @ przyjdzie szybciej. Zazwyczaj przychodzi z samego rana narazie cisza. Ale jestem jak tykajaca bomba. Bardzo mozliwe ze do jutra juz bedzie 🩸.
 
reklama
"Kto w sklepie pracuje ten sie z kabaretu nie smieje"... Hehheeh.


Wstalam ledwo co cala noc meczylam sie z bolem piersi. Pieką niesamowicie. Wczoraj myslalam ze @ przyjdzie szybciej. Zazwyczaj przychodzi z samego rana narazie cisza. Ale jestem jak tykajaca bomba. Bardzo mozliwe ze do jutra juz bedzie 🩸.
A może to nie na okres 😏😏😏😏
 
Do góry