reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

Ja i mój w miarę normalny bezciążowy cykl.
No Idea Idk GIF by UFC
 
reklama
haha też miałam w tym cyklu 23 dni! Każdy cykl to jakieś inne zaskoczenie 🤡
Ja wiem z czego to wynikało, bo poprzedni cykl miałam sztuczny i mój organizm po prostu wystartował z owulacją jak dziki, jak tylko leki przestały działać :D. Normalnie mam w miarę równe, około czterotygodniowe cykle.

Ale cóż mi z tych owulacji jak one nie przynoszą ciąży 🤷.
 
A wiesz mniej więcej na jakim etapie cyklu jesteś?
Myślę, że po owulacji to na pewno bo miałam takie dni uczucia wilgotności. Ja się nastawiam na okres w okolicach 34-37 dc. Taka już moja uroda z tymi okresami. Były próby regulowania luteiną i co. Jajco. Tylko przy antykoncepcji miałam cykle 28 dniowe 😩
 
Ja wiem z czego to wynikało, bo poprzedni cykl miałam sztuczny i mój organizm po prostu wystartował z owulacją jak dziki, jak tylko leki przestały działać :D. Normalnie mam w miarę równe, około czterotygodniowe cykle.

Ale cóż mi z tych owulacji jak one nie przynoszą ciąży 🤷.
przynajmniej wiesz dlaczego. Mi się wydaje że bardziej normalne cykle miałam tuż po odstawieniu tabletek 🙃

Tak krótki to nowość a owulację miałam raczej 15dc więc niedobrze że tak szybko już przyszła @. Plus pierwszy dzień lekkie plamienie, dwa kolejne jakby więcej ale teraz na koniec 2 dnia jakby się waćpannie odechciewalo lecieć. Jak już wyszarpie z lekarzami by ogarnęli TSH będzie trzeba większe dochodzenie zrobić 🧐
 
reklama
Do góry