reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Do mamy sobie w domu tak możesz mówić smutna i skrzywdzona dziewczynko. Macie racje, ze pomyliłam wątki, bo jak widzę to ten jest raczej jest dla psychicznie chorych i intelektualnie i emocjonalnie upośledzonych osób. Instrukcje testu znam. Cieszę sie po prostu po 4 latach starań. Ale widzę, ze empatii oczekują osoby, które same mają jej deficyt. To moj ostatni post w tym wątku. Zgubiłam sie w internetach. :)
Po prostu chodzi nam o to, że skoro My się tu dobrze znamy i coś o sobie wiemy, to kazda nowa dziewczyna nim wpadnie tu z pozytywnym testem, przywita się z nami, cos skrobnie o sobie i wpisze się na konkretny dzień testowania i potem może sobie ten test z nami omówić i bedziemy dopingować do pierwszych dobrych przyrostów. Niestety ty wpadasz pochwalić się pozytywem i dopiero przyjęta z obojętnością (wyobraź sobie wpaść w grupę dobrych kolezanek jako nowa nieznana z jakkmś sukcesem) i dopiero mowisz, ze 4 lata starań.
Gratulacje
 
cześć dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej kwestii. Może ktoraś z Was spotkała się z jakaś opinia. W związku z tym, ze teraz mamy przymuszona przerwę w staraniach po usunięciu mięśniaka i torbieli endometrialnych spotkałam się z różnymi opiniami lekarzy. Jedni mówią, ze wziąć te 4 miesiące tabletki anty, żeby się mięśniaki i endometrioza nie odnowiła. Drudzy, żeby nie brać bo się cykl rozreguluje.

Moze coś mi doradzacie ? Bo ja totalnie nie wiem co robić 🤷‍♀️

Ja bym brała skoro przerwa konieczna
 
cześć dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej kwestii. Może ktoraś z Was spotkała się z jakaś opinia. W związku z tym, ze teraz mamy przymuszona przerwę w staraniach po usunięciu mięśniaka i torbieli endometrialnych spotkałam się z różnymi opiniami lekarzy. Jedni mówią, ze wziąć te 4 miesiące tabletki anty, żeby się mięśniaki i endometrioza nie odnowiła. Drudzy, żeby nie brać bo się cykl rozreguluje.

Moze coś mi doradzacie ? Bo ja totalnie nie wiem co robić 🤷‍♀️
Moim zdaniem to zależy. Czy brałaś kiedykolwiek antykoncepcję i później ją odstawiałas? Wiesz jak reagujesz ?
Powiem z własnego doświadczenia, ze miałam dwa podejścia do odstawienia antykoncepcji. Za pierwszym razem tragedia rozwalone cykle, trądzik, łysienie, skoki wagi. Drugim razem się lepiej przygotowałam- suplementacja dużo wcześniej, pielęgnacja antytradzikowa, zdrowsza dieta.
Więc jedne dziewczyny reagują bez problemu na odstawienie i nie zaburza to niczego, a innych skutki uboczne są tak duże, że gra okazuje się nie warta świeczki.
 
reklama
Do góry