reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎅🏻🎄Mikołaj w grudniu testy przynosi, o dwie kreski na każdym prosi.☃️🌨

reklama
Przyszłam pooglądać kreseczki a tu kreseczek brak 🤷‍♀️.
Ja co chwile latam do toalety sprawdzać czy okres już nadszedł, a tu cisza. Czuje się napompowana jak balon.
Czy jest jakaś możliwość na tym forum bym zobaczyła gdzieś moje posty? Bo potrzebuje jednej informacji która tu zamieściłam, a nigdzie nie mogę odszukać. :-/
 
Przyszłam pooglądać kreseczki a tu kreseczek brak 🤷‍♀️.
Ja co chwile latam do toalety sprawdzać czy okres już nadszedł, a tu cisza. Czuje się napompowana jak balon.
Czy jest jakaś możliwość na tym forum bym zobaczyła gdzieś moje posty? Bo potrzebuje jednej informacji która tu zamieściłam, a nigdzie nie mogę odszukać. :-/

Przez przeglądarkę, klikasz w siebie i masz na dole swoje "wpisy"
 
Jakby ciemniejszy niz wczoraj 😎
To prawda, Na żywo ta kreska jest widoczna z daleka, tylko zdj tak pogarsza jakość i kolory. No ale wczoraj był test z allegro więc to nic nie znaczy. Zobaczymy za 2 dni. Albo będzie biały/mniej widoczny albo ciemniejszy. No i w sumie robiłam z moczu trzymanego max ok 3-4h bo często wstaje siku w nocy. 😅
 
To prawda, Na żywo ta kreska jest widoczna z daleka, tylko zdj tak pogarsza jakość i kolory. No ale wczoraj był test z allegro więc to nic nie znaczy. Zobaczymy za 2 dni. Albo będzie biały/mniej widoczny albo ciemniejszy. No i w sumie robiłam z moczu trzymanego max ok 3-4h bo często wstaje siku w nocy. 😅

A może tak bete 2 razy😎
 
A może tak bete 2 razy😎
Pani, u mnie to drogie rzeczy! 50 zł sama beta +8 za usługę pielęgniarską. 😅
Jeśli w poniedziałek kreska będzie chociażby taka sama to napewno pójdę i szarpnę się na betę i proga. Będę wtedy ok 11dpo, 12 po zastrzyku więc w sumie ostatni moment na konkretny start bety ciążowej w tym cyklu.
 
reklama
cześć dziewczyny, chciałam się poradzić w jednej kwestii. Może ktoraś z Was spotkała się z jakaś opinia. W związku z tym, ze teraz mamy przymuszona przerwę w staraniach po usunięciu mięśniaka i torbieli endometrialnych spotkałam się z różnymi opiniami lekarzy. Jedni mówią, ze wziąć te 4 miesiące tabletki anty, żeby się mięśniaki i endometrioza nie odnowiła. Drudzy, żeby nie brać bo się cykl rozreguluje.

Moze coś mi doradzacie ? Bo ja totalnie nie wiem co robić 🤷‍♀️
 
Do góry