reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

reklama
A czy jest tu ktoś komu udało się zajść w ciąże po leczeniu mtx z jajnika po tej samej stronie po której była cp?
Są różne teorie, niekotrzy mówią ze jajowod zepsuty, inni ze po leczeniu zachowawczym jak jest drożny to jest okej
Ja. Niecałe 6 miesięcy po CP zaszłam w ciążę z owulacji po tej samej stronie
 
A czy jest tu ktoś komu udało się zajść w ciąże po leczeniu mtx z jajnika po tej samej stronie po której była cp?
Są różne teorie, niekotrzy mówią ze jajowod zepsuty, inni ze po leczeniu zachowawczym jak jest drożny to jest okej

Tak.
Ma syna z tego całego jajnika co CP.
U mnie najprawdopodobniej prawy nie pracuje 🤷‍♀️
 
Ja myślałam podobnie, wiecznie owulacja po lewej stronie aż tu nagle po cp miałam trzy cykle z owulacją po prawej stronie. Lewy jajnik odpoczywał 😁
Ojej serio?
Ja na pewno miałam po cp z lewego raz
Teraz kilka cykli prawa strona
Ale może go faktycznie się zmienia i po prostu nie jest regułą bo wiem ze dużo dziewczyn tak ma
 
reklama
Do góry