reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

Mnie powiedziała ze bezwzględnie nie wolno zajść w ciąże 3msce ale zalecają pół roku dla większego bezpieczeństwa, jednak tak bezwzględnie nie wolno tylko 3 miesiące 🙂
 
reklama
Ja mam zalecana drożność i powiedział mi, że mtx utrzymuje się 3 miesiące w organizmie a zmiana po cp może się wchłaniać nawet pół roku i myślę, że przez to zalecają to 6miesiecy . Lekarzem nie jestem, tak to zrozumiałam . Drożność ja robię i ewentualnie usunięcie krwiaka po cp
Po mojej CP nie ma śladu w usg, jakkolwiek to zabrzmi- bardzo się cieszę
 
Moja ciąża miała 1x1cm, ale pani dr mi dziś mówiła ze innej dziewczynie z oddziału która miała podany mtx początkiem listopada się jeszvze do końca nie wchłonęło, wiec naprawdę to jest różnie
 
Hej :) chciałam się Was doradzić. Czy sama morfologia plemników 1% przy reszcie parametrów prawidłowych to powód do niepokoju? W ciąże zaszłam w 2 miesiącu starań, niestety była to ciąża pozamaciczna, teraz chce iść na badanie drożności, lekarka zaleciła zbadać nasienie a tu taki wynik :(
 
Hej :) chciałam się Was doradzić. Czy sama morfologia plemników 1% przy reszcie parametrów prawidłowych to powód do niepokoju? W ciąże zaszłam w 2 miesiącu starań, niestety była to ciąża pozamaciczna, teraz chce iść na badanie drożności, lekarka zaleciła zbadać nasienie a tu taki wynik :(
 
reklama
Hej, nie wiem za bardzo, ale u mojego meża też wyniki nieciekawe wyszly. Ja za miesiac mam droznosc z Lipiodolem.
Co lekarka na te wyniki powiedziala?
 
Do góry