reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metotreksat - ciąża pozamaciczna

reklama
Witam.
Może ktoś mi podpowie. Ciąża PM , wykryta szybko. Najwyższa beta 280 potem spadła do 150. Po podaniu mtx w 4 dobie wzrosło do 184 a potem spadało do 7 doby do 130. Dzisiaj dostałam drugą dawkę mtx. Czy któraś też miała tak że po tej drugiej dawce spadało już ładnie ? I czy tez miałyście takie klucie jakby w jajnikach naprzemiennie ? Nie jest to stały ból.
 
Witam.
Może ktoś mi podpowie. Ciąża PM , wykryta szybko. Najwyższa beta 280 potem spadła do 150. Po podaniu mtx w 4 dobie wzrosło do 184 a potem spadało do 7 doby do 130. Dzisiaj dostałam drugą dawkę mtx. Czy któraś też miała tak że po tej drugiej dawce spadało już ładnie ? I czy tez miałyście takie klucie jakby w jajnikach naprzemiennie ? Nie jest to stały ból.
Mi najpierw wzroslo a potem spadało bardzo powoli, bardzo panikowałam ale spadło do zera 😃
 
Witam.
Może ktoś mi podpowie. Ciąża PM , wykryta szybko. Najwyższa beta 280 potem spadła do 150. Po podaniu mtx w 4 dobie wzrosło do 184 a potem spadało do 7 doby do 130. Dzisiaj dostałam drugą dawkę mtx. Czy któraś też miała tak że po tej drugiej dawce spadało już ładnie ? I czy tez miałyście takie klucie jakby w jajnikach naprzemiennie ? Nie jest to stały ból.
Tak na 90% albo 95% już nie pamiętam dokładnie. Mi spadła po 2 dawce. Bolał mnie ogólnie brzuch po samej cp i po mtx
 
reklama
Do góry