reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

reklama
Moj juz rozne rzeczy jadl wlasnorecznie - ciasteczka niemowlece, krazki ryzowe i kukurydziane, chlebek, gotowany brokul, czastka pomaranczy, miesko z zupy nawet ciamkal sobie, a dzisiaj twarde jablko (fajnie drapal sobie o zeba). Lubi taka zabawe a poki nie robi mi wielkiego bajzlu jest fajnie.
 
dzięki kobitki!

chyba spróbuję jak Aestima stosować blw jako gratis :) tylko ja mam dylematy typu jak pokroić marchew, żeby prawdopodobieństwo zakrztuszenia było jak najmniejsze? ;)

a wczoraj byłam w 2 empikach i w innych księgarniach i nigdzie nie mieli książki 'bobas lubi wybór' więc nie mogłam przejrzeć :( a w empiku pani spytała mnie czy to jedno słowo!!! :)
 
mgordon, Aestima - Antek na wieczorny posiłek już od daaawna dostaje te kaszki rossmanowskie, różne: waniliową, bananową itd. i b.fajnie je toleruje. Raz kupiłam bobovitę, to miał po niej brzuszkowe problemy, a po tych jest idealnie i nigdy nie wybrzydza (on zresztą mało wybrzydza :-D) I napoje też kupuję, a jak teraz jak są w promocji to kupiłam chyba z 15 butelek!
 
reklama
nestle ? czyli nan
NAN > Home
lub gerber tez firma nestle

Oli pił gerbera1 teraz nan 2 dobranoc. Miesio Aestimy - pił nan 2 a teraz chyba tez nan 2 dobranoc.

Smak neutralny, ja nie smakuje bo nie lubie, ale Aestima twierdzi, ze wszystkie sa słodkie - smakowała:-)
 
Do góry